вівторок, 29 січня 2013 16:12

Українки завоювали дві медалі на юніорському ЧС з біатлону

Меркушина трохи не дотягла до срібла. Фото: biathlon.com.ua

Сьогодні, 29 січня, в Обертілласі (Австрія) триває чемпіонат світу з біатлону серед юніорів, юнаків та дівчат.

У змаганнях дівчат в індивідуальній гонці на 10 км з чотирма вогневими рубежами українки посіли два призових місця. Юлія Журавок стала срібним призером, випередивши співвітчизницю Анастасію Меркушину на 11,5 секунди, при цьому перша промахнулася двічі, а друга - три рази.

Перемогла росіянка Уляна Кайшева, з двома промахами випередивши Журавок на 1 хвилину 20,9 секунди. Для Кайшевої це вже третє золото турніру, що проходить після перемог у спринті та гонці переслідування.

Ще одна українка Анастасія Ничипоренко посіла 9-те місце при двох промахах. Сніжана Тісеєва була 26-ю.

Біатлон. Чемпіонат світу серед юніорів, юнаків та дівчат. Обертіллах (Австрія), 29 січня

Дівчата. Індивідуальна гонка. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1. Уляна Кайшева (Росія) - 32.41,1 (1 +0 +1 +0)

2. Юлія Журавок (Україна) - відставання 1.20,9 (0 +1 +0 +1)

3. Анастасія Меркушина (Україна) - + 1.32,4 (0 +2 +0 +1)

...

9. Анастасія Ничипоренко (Україна) - +2.25,7 (0 +0 +1 +1)

26. Сніжана Тісеєва (Україна) - +4.57,3 (1+1 +0 +2)

Зараз ви читаєте новину «Українки завоювали дві медалі на юніорському ЧС з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua