пʼятниця, 14 грудня 2018 18:15

Біатлон: стартував другий етап Кубка світу серед чоловіків

Артем Прима показав найкращий результат серед чоловіків

Стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Сьогодні на спринтерську гонку вийшли чоловіки. Але, як і вчорашня гонка жінок, позитивних емоцій ці перегони принесли мало.

"Серед українців найкращий результат знову показав Артем Прима, який з одним промахом фінішував 26-м. Оптимізму додає поступове поліпшення кондицій Дмитра Підручного, що поступився партнеру по команді всього 10 секунд, маючи той же одне штрафне коло і 32-я позиція на фініші.

Двоє інших наших хлопців не зуміли відібратися навіть в гонку переслідування. Сергій Семенов, промахнувшись двічі, продемонстрував дуже невисокий хід і закінчив спринт 90-м. У Віталія Кільчицького швидкість була зовсім ненабагато краще, а чотири кола штрафу відправили на підсумкову 102-й рядок.

У загальному заліку Кубка світу Йоханнес Бе зміцнив своє лідерство, виграючи тепер 54 очки у найближчого переслідувача - Антоніна Гигон, який в цій гонці фінішував четвертим. Третім йде Симон Едер, а Мартен Фуркад прагне повернутися в боротьбу за загальний залік - п'ятий. Кращим в українській команді залишається Артем Прима, який, на жаль, втратив місце в топ-10 і тепер займає 15-й рядок", - розповідає biathlon.com.ua.