субота, 08 грудня 2018 17:01

Біатлон: оголосили результати спринтерської гонки серед жінок

Олена Підгрушна стала найкращою з українок в спринті.

Завершилась спринтерська гонка у жінок в словенській Поклюці. Найкращою в команді на цей раз стала не Джима, а капітан - Олена Підгрушна. Вона зуміла увірватися на сьому позицію, і всього в 0,1 секунди від квітковій церемонії! Бальзам на душу капітана, яка в попередній раз в топ-10 забігала рік тому - в гонці переслідування першого етапу Кубка світу минулого сезону в Остерсунді.

Ще один результат в заліковій зоні для нашої команди показала Валя Семеренко, яка пропустила перші старти сезону, відновлюючись після хвороби. Як і Підгрушна з Джимом, Валя без промаху відпрацювала на вогневих рубежах. Для цього навіть довелося відкласти четвертий постріл в стійці, коли Семеренко в якийсь момент відчула невпевненість. Але, втративши на цьому близько десяти секунд, Валя уникла штрафного кола. Майстер! Підсумкове 25-е місце - дуже непогано для старту!

Анастасія Меркушина відзначилася чудовою скорострільністю, посівши друге місце в гонці за цим показником. Але одного точного пострілу їй все-таки не вистачило, що завадило Меркушіно пробитися в топ-40. З одним промахом у Насті 46-й результат. Не тільки без кубкових очок, але і без гонки переслідування, залишилася Юлія Журавок, що стала 85-й з одним промахом. Але Юлю тренери готували в Поклюці до індивідуальній гонці, яку вона успішно завершила в заліковій зоні. А спринт поки на Кубку світу - досить складне випробування для нашої спортсменки.

Перемогу ж у гонці здобула чинна володарка Великого Кришталевого Глобуса Кайса Макаряйнен.