четвер, 17 січня 2013 18:24

Біатлон. Антхольц. Підгрушна стала четвертою у спринті

Сьогодні, 17 січня, в Антхольці (Італія) стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. Зауважимо, що тутешня траса прокладена на висоті 1600 м над рівнем моря.

Завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами. Перемогла Анастасія Кузьміна зі Словаччини з бездоганною стрільбою, випередивши на 17 секунд фінку Кайсу Макарайнен, яка допустила один промах, і білоруску Дарину Домрачева, яка стріляла точно - на 22.

Кращою серед українок була Олена Підгрушна, яка фінішувала з четвертим результатом (+26,1) при точній стрільбі. Ще три українки заїхали в очкову зону - Валя Семеренко - 28-а, Юлія Джима - 35-а і дебютант Кубку світу Яна Бондар - 37-а.

Зазначимо, що лідер загального заліку Кубка світу норвежка Тура Бергер, допустивши три промахи, була лише 14-ю, а німкеня Міріам Гесснер, яка займала перший рядок у спринтерському заліку, перетнула фінішну межу і зовсім 62-ю, допустивши сім промахів.