субота, 12 січня 2013 10:34

Біатлон. Рупольдинг. Валя Семеренко фінішувала восьмою у спринті

Валя Семеренко стала кращою з українок ФОТО: biathlon.com.ua

11 січня у Рупольдингу (Німеччина) на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогла німкеня Міріам Гесснер, випередивши на 7,1 секунди білоруску Дарину Домрачева і на 17,5-фінку Кайсу Макарайнен. Усі призери пробігли по одному штрафному колу.

Краща з українок Валя Семеренко, також з одним промахом, фінішувала на восьмому місці з відставанням в 42,3 секунди. Віта Семеренко була 18-ю, Олена Підгрушна - 19-ю, Юлія Джима - 28-ю. Всі промахнулися по разу. За межами очкової зони завершила гонку лише Наталія Бурдига, зайнявши 41-е місце при точній стрільбі.

Зазначимо, що лідер загального заліку Кубка світу норвежка Тура Бергер була лише 12-ю, промахнувшись двічі на "стійці".

Біатлон. Кубок світу. П'ятий етап. Рупольдинг (Німеччина). 11 січня

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежі.

1. Міріам Гесснер (Німеччина) - 20.57,2 (1 штрафне коло)

2. Дарина Домрачева (Білорусь) - відставання 7,1 (1)

3. Кайса Макарайнен (Фінляндія) - + 17,5 (1)

...

8. Валя Семеренко - +42.3 (0+1)

18. Віта Семеренко - +1.06,0 (0+1)

19. Олена Підгрушна - +1.11,0 (1+0)

28. Юлія Джима - +1.25,6 (0+1)

41. Наталія Бурдига - +1.52,4 (0+0)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Рупольдинг. Валя Семеренко фінішувала восьмою у спринті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua