неділя, 13 січня 2013 17:24

Біатлон. Рупольдинг. Дериземля завершив мас-старт 16-м, Фуркад взяв четверте "золото"

Дериземля завершив мас-старт у ТОП-20. Фото: biathlon.com.ua

Останній номер програми п'ятого етапу кубка світу в німецькому Рупольдінгу - мас-старт - завершився тріумфом француза Мартена Фуркада. Його перемога вийшла не такою безумовною, як у спринті, більше того - її довелося виривати у росіянина Дмитра Малишка. І все ж Фуркад зміг зробити це на останніх метрах дистанції, завоювавши таким чином четверте золото сезону.

Третє місце в лютій боротьбі з цілою юрбою конкурентів відвоював норвежець Еміль-Хегле Свендсен, який продовжує переслідувати Фуркада в загальному заліку Кубка світу.

Єдиний представник України у мас-старті виступив гідно. Андрій Дериземля, уникнувши провалів по ходу дистанції, фінішував 16-м...

1. Мартен Фуркад (0 +0 +0 +0) 36:27.7

2. Дмитро Малишко (1 +0 +0 +0) +0.5

3. Еміль Свендсен (0 +1 +1 +0) +10.6

...

16. Андрій Дериземля (1 +0 +1 +0) +57.7

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Рупольдинг. Дериземля завершив мас-старт 16-м, Фуркад взяв четверте "золото"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua