субота, 14 липня 2018 17:03

Бельгія перемогла Англію та завоювала бронзу КС-2018

Кубок світу, матч за 3 місце, Бельгія - Англія.

Вітаю вболівальників на передостанньому матчі Кубка світу - 2018. В матчі за третє місце зіграють збірні Бельгії та Англії. Команди вже зустрічались між собою на цьому мундіалі. В третьому турі групового етапу Бельгія перемогла Англію (1:0).

Обслуговувати цей матч будуть:

Арбітр: Аліреза Фахані (Тегеран, Іран)

1-й асистент: Реза Сохандан (Іран)

2-й асистент: Мохаммад Мансурі (Іран)

4-й арбітр: Маланг Дьєду (Сенегал)

Стартові склади команд:

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Меньє, Тілеманс, Вітсель, Шадлі, Де Брюйне, Лукаку, Азар

Англія: Пікфорд, Роуз, Стоунз, Джонс, Магуайр, Тріпп'єр, Дайєр, Делф, Лофтус-Чік Стерлінг, Кейн

Стартовий свисток!

4' Гоооооооооол! Ось це початок! Бельгі відриває рахунок в матчі. Ментьє замкнув простріл Шадлі! 1:0

8' Активніше бельгійці виглядаються в перші хвилини матчу, більше атакують.

12' Бельгія впевнено контролю м'яч на половині поля суперника, створює моменти. Дається в знаки напіврезервний склад англійців, поки вони виглядають слабкіше за суперника.

18' Непоганий момент був у англійців, але Стрелінг перебуваючи у вигідній позиції так і не зміг пробити по воротах.

20' Магуайр пробивав головою після подачі кутового, прямо в руки Куртуа.

23' Де що вирівнялась гра, англійці оговтались, та взяли м'яч під контроль.

24' Кейн пробивав з лінії штрафного, м'яч пролетів в сантиметрах від стійки.

30' Трохи заспокоїлись команди, менше моментів створюють, але гру назвати нудною важко.

35' Непоганий момент був у белбгійців. Алдервейрелд пробивав з розвороту - трохи вище воріт пролетів м'яч.

39' Вимушену заміну виконують бельгійці. Замість травмованого Шадлі виходить на поле Вермален.

44' В атаці проводять останні хвилини тайму бельгійці. Але без серйозної небезпеки.

Перерва!

Статистика першого тайму

Володіння м'ячем: 44% - 56%

Удари (в площину): 6(2) - 6(3)

Фоли: 3 - 3

Другий тайм!

49' Англія активно розпочала другий тайм, проводять позиційні атаки. Бельгійці збираються грати в контратакувальний футбол, побачимо чи вийде це в них.

54' Непоганий момент у англійців. Лінгард чи то бив чи то прострілював. Кейн до м'яча недотягнувся.

57' Класний шанс був у Лукаку, але після розрізаючого пасу від Де Брюйне він не зміг зупинити м'яч. А так би вийшов віч-на-віч.

63' Азар обіграв кількох суперників та готувався завдати удар, але захисники заблокували.

66' Середина тайму, поки команди не дивують, якоюсь надзвичайно атакуючою грою. По черзі проводять атаки, але завершити ці атаки небезпечними ударами не можуть.

70' Який шанс змарнував Ерік Дайєр! Перекинув він Куртуа, і вже збирався святкувати взяття воріт, але Алдервейрелд в останній момент виніс м'яч з лінії воріт.

76' Класна контра була в бельгійців, але з вигідної позиції Мертенс пробив повз ворота, м'яч зрізався з ноги.

80' Англійці активізувались та почали влаштовувати штурм. Наразились на контру, Меньє пробивав потужно з льоту, але Пікфорд зробив фантастичний сейв.

82' Гоооооооооол! Бельгія подвоює перевагу. Еден Азар на швидкості увійшов у штрафний майданчик та потужним ударом пробив Пікфорда. 2:0.

88' Англійці не зупиняються, намагаються забити бодай гол престижу. Але поки не вдається. Лічені хвилини до кінця матчу.

Фінальний свисток!

Бельгія вперше в історії здобуває бронзові нагороди Кубка світу! Вітаємо переможців!

Фінал Кубка світу відбудться завтра. Матч між збірними Франції та Хорватії розпочнеться о 18:00. Gazeta.ua розпочне онлайн трансляцію поєдинку за годину до початку матчу.

Зараз ви читаєте новину «Бельгія перемогла Англію та завоювала бронзу КС-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua