четвер, 28 червня 2018 20:24

Англія - Бельгія 0:1. Бельгійці вийшли з групи з першого місця

Найкращий бомбардир бельгійців лукаку не потрапив до стартового складу своєї команди. Фото: sport.detik.com

У матчі групи G Кубка світу-2018 збірна Англії зустрінеться з Бельгією.

Поєдинок пройде на стадіоні в Калінінграді.

Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія), його асистенти: Юрі Прапротнік (Словенія), Роберт Вукан (Словенія). Резервний суддя - Мохаммед Абдулла Мохаммед з ОАЕ.

Відеопвтори ВАР: Артур Діаш (Португалія), перший асистент: Павло Гіль (Польща), другий асистент: Роберто Діас Перес (Іспанія), третій асистент: Мауро Вильяно (Аргентина).

Gazeтa.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Англія: Пікфорд, Джонс, Стоунз, Кехілл, Александер-Арнольд, Делфі, Дайер, Лофтус-Чік, Роуз, Рашфорд, Варді

Запасні: Батленд, Поуп, Тріпп'єр, Магуайр, Янг, Уокер, Хендерсон, Лингард, Аллі, Стерлінг, Кейн, Уелбек

Бельгія: Куртуа, Дендонкер, Бойята, Вермален, Т. Азар, Феллаїні, Дембеле, Шадлі, Аднан Янузай, Батшуайі, Тілеманс

Запасні: Міньоле, Кастельс, Альдервейрельд, Компані, Вертонген, Вітсель, Феррейра Карраско, Меньє, Де Брюйне, Мертенс, Лукаку, Е. Азар

Перший тайм

2' Бельгійці помилилися біля свого штрафного, м'яч підхопив Варді і зробив небезпечний простріл - голкіпер ногами відвів загрозу.

6' Тілеманс вирішив перевірити пильність воротаря дальнім ударом під поперечину - Пікфорд зі складнощами впорався з "пострілом".

10' Момент у бельгійців! Янузай у штрафному розхитав захисників, зробив навіс на дальню стійку, де верхову боротьбу виграв Феллаїні і скинув на Батшуаі. Здавалося, воротар зафіксувава мяч у руках, однак форвард бельгійців в останній момент проштовхнув мяч у ворота - Кехілл у підкаті вибив м'яч з лінії воріт.

12' Рашфорд завдав удару з-за меж штрафного - мяч пішов на кутовий.

14' Александер-Арнольд зробив гострий навіс у штрафний з правого флангу - Варді ударив головою повз стійку.

26' Після довгої паузи суперники нарешті створили щось схоже на небезпеку: Батшуаі обіграв опонента іі завдав удар з меж штрафного - м'яч пішов на кутовий.

27' Після подачі кутового Феллайні зупинив м'яч грудьми і метрыв з 15 наніс прицільний удар по воротам - захисник, який чатував на куті воріт, вибив м'яч.

31' Александер-Арнольд наблизився до штрафного правим флангом, побачив, що Куртуа вийшов з воріт і намагався закинути м'яч за комірець голкіпер - не вистачило влучності.

34' Англійці заробили небезпечний стандарт на лівому фланзі: Александер-Арнольд вирішив пробив - м'яч від Батшуаї пішов на кутовий.

34' Той-таки Александер-Арнольд зробив подачу з кутового, Лофтус-Чік виграв боротьбу на "другому поверсі" - мяч розминувся зі стійкою.

35' Янузай пройшов по центру і пробив метрів з 22 - мяч від захисника пішов на кутовий.

37' Молодший брат Азара вирішив пробити метрів з 30 - вище воріт.

43' Торган Азар увійшов у штрафний з правого флангу і завдав удару низом - м'яч влучив у захисника.

Перерва

Другий тайм

48' Варді виграв боротьбу за мяч на половині бельгійців, м'яч відскочив до Рашфорда, який намагався виконати удар на техніку - повз стійку.

51' ГГООООЛЛЛЛЛЛ - 0:1! Янузай отримав пас від Тілеманса, обіграв Роуза і красивим ударом у дальній верхній кут вивів Бельгію вперед.

54' Лофтус-Чік заробив штрафний по центру метрах у 30 від воріт - удар Александера-Арнольда прийшовся у "стінку".

55' Янузай отримав передачу від Батшуайі і завдав прихованого удару - м'яч від захисника пішов за межі поля.

61' Лофтус-Чік увірвався у штрафний і зробив гострий простріл - Куртуа зумів перехопити мяч, однак атака англійців не захлинулася, м'яч відскочив до Джонса, який пробив вище воріт.

66' Момент у англійців! Варді шикарним пасом вивів Рашфорда віч-на-віч з голкіпером - удар Маркуса не досяг цілі.

76' Роуз заробив штрафний на лівому фланзі, після навісу Александера-Арнольда англійці виграли верхову боротьбу, однак після цього першим на м'ячі опинився Куртуа.

81' Рашфорд завдав удару зі штрафного метрів з 30 - вище воріт.

83' Момент у англійців! Велбек, який вийшов на заміну, міг першим дотиком зрівняти рахунок - з його ударом після розіграшу кутового вже не міг нічого вдіяти Куртуа, на допомогу голкіперу прийшов Феллаіні - він підставив ногу і відбив удар.

87' Англійці швидко розіграли стандарт і Велбек опинився метрах в 10 від воріт, але пробив незграбно.

88' Мертенс, який вийшов на заміну, завдав потужного удару метрів з 18 - голкіпер у стрибку впорався з "пострілом".

90+1' Бельгійці могли збільшити перевагу: Батшуайі зробив гострий пас у центр штрафного - Феллайні і Мертенс намагалися заштовхати мяч у сітку, проте не вийшло.

90+2' Феллайні наважився на удар з середньої відстані - не вистачило влучності.

Кінець матчу

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і завершиться 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Англія - Бельгія 0:1. Бельгійці вийшли з групи з першого місця». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua