четвер, 02 травня 2019 00:15

"Барселона" розгромно обіграла "Ліверпуль"

Вболівальники "Барселони" провели перформенс: "Готові розфарбувати Європу"

Іспанська "Барселона" перемогла в першому півфінальному матчі англійський "Ліверпуль" – 3:0.

У першому таймі ініціативою більше володіла "Барселона". На 26 хвилині Суарес скористався чудовою розрізною передачею Жорді Альби й прокинув м'яч повз голкіпера "Ліверпуля" Аліссона – 1:0.

Під кінець тайму перевага господарів стала очевидною, але явних гольових моментів вони не мали. У "Ліверпуля" взагалі розклеїлася гра в атаці. За весь тайм гості жодного разу не вдарили в площину воріт.

Другий тайм розпочався зі штурму "Ліверпуля". Підопічні Клоппа тричі били із вигідних позицій у площину воріт, але тричі чудово зіграв воротар господарів Тер Штеген.

Ближче до середини тайму "Барселона" перехопила ініціативу. Відаль вийшов нас на сам із Аллісоном і замість удару невдало спробував відпасувати на Суареса.

А потім настав час Мессі. Спочатку він закотив м'яч у порожні ворота після удару Суареса в штангу. А згодом чудово виконав штрафний – 3:0.

Гості спробували відповісти, але Салах ударив у штангу.

Гра-відповідь відбудеться за тиждень у Ліверпулі.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" розгромно обіграла "Ліверпуль"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua