неділя, 21 жовтня 2012 11:03

"Барселона" пропустила чотири голи від аутсайдера, Мессі відзначився хет-триком
6

"Барселона" перемогла "Депортиво" з рахунком 5:4

"Барселона" пропустила чотири голи у матчі з одним із аутсайдерів чемпіонату Іспанії - командою "Депортиво" з Ла-Коруньї, пише Marca. Незважаючи на велику кількість пропущених голів каталонці виграли цей матч з рахунком 5:4, повідомляє "Лента".

Зустріч "Барселони" і "Депортиво" відбулася 20 жовтня в Ла-Коруньї. До 20-ї хвилини матчу каталонці вели з рахунком 3:0 завдяки голам Хорді Альби, Тельо та Мессі. Однак ще до кінця першого тайму "Депортиво" вдалося відіграти два голи - спочатку Піцці реалізував помилково призначений пенальті у ворота Вальдеса, потім з гри відзначився Бергантіньос. На останніх хвилинах тайму Мессі забив ще один гол, зробивши рахунок 4:2.

На самому початку другого тайму Піцці зробив дубль, вдало виконавши штрафний, і знову скоротив розрив у рахунку до мінімального. Однак зрівняти рахунок "Депортиво" так і не вдалося: на 78-й хвилині Мессі оформив хет-трик, а через хвилину Хорді Альба забив гол у свої ворота, встановивши остаточний рахунок.

Після цієї перемоги "Барселона" продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії з 22 очками після восьми ігор. На другому місці йде мадридський "Атлетико", у якого 19 очок і одна гра в запасі.

Депортиво - Барселона 4:5 (2:4, 2:1)

Голи: 0:1 - 3 Альба, 0:2 - 8 Тельо, 0:3 - 18 Мессі, 1:3 - 26, пенальті Піцці, 2:3 - 37 Бергантіньос, 2:4 - 43 Мессі, 3:4 - 47 Піцці, 3:5 - 77 Мессі, 4:5 - 79, автогол Альба.

Депортиво - Арансубія, Лауре, Марчена, Зе Каштру, Айосе, Бергантіньос, Агиляр, Гама (Олівейра, 61), Валерон (Камуньяс, 61), Піцці, Рікі (Саломау, 79).

Барселона - Вальдес, Монтойя, А. Сонг, Маскерано, Альба, Фабрегас (Хаві, 61), Бускетс, Іньєста, Тельо (Педро, 56), Мессі, Вілья (Адріано, 53).

Попередження: Маскерано (21), Іньєста (39), Бергантіньос (40), Айосе (52), Валерон (57), Лауре (60), Фабрегас (77), Мессі (85).

Вилучення: Маскерано (49).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" пропустила чотири голи від аутсайдера, Мессі відзначився хет-триком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua