середа, 11 квітня 2012 09:30

"Барселона" перемогла "Хетафе" і майже наздогнала "Реал"
5

"Барселона" продовжує скорочувати відстань від лідера та єдиного конкурента в боротьбі за золото Примери - мадридського "Реала". Легко та невимушено обігравши в рідних стінах "Хетафе" з рахунком 4:0, каталонці наблизилися до "Королівського клубу" на відстань одного очка - 78 проти 79. Щоправда, "Реал" має гру в запасі, але дербі з "Атлетико" для команди Жозе Моурінью легким у середу точно не буде.

Підопічні Хосепа Гвардіоли провели по два м'ячі в кожному з таймів. До перерви відзначилися Алексіс Санчес (13-а хвилина) та Ліонель Мессі (44). Для аргентинця цей гол став уже 39-м у поточній першості. Він випереджає на два влучання лідера атак "Реала" Кріштіану Роналду, котрий минулого сезону встановив новий снайперський рекорд елітного дивізіону на позначці "40".

У другій половині зустрічі розгром довершили той-таки Санчес і Педро Родрігес, вразивши ціль ударами головою.

В інших матчах ігрового дня"Осасуна" переграла "Еспаньол" (2:0), який завершував гру вдев'ятьох, а "Сосьєдад" розписав мирову з "Бетісом" (1:1), повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Іспанія

Примера

33-й тур

Осасуна - Еспаньол 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Р. Гарсія (53), 2:0 - Р. Гарсія (69).

Вилучення: Коутіньо (54), Форлін (82).

Реал Сосьєдад - Бетіс 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Вела (56), 1:1 - Рубен Кастро (70).

Барселона - Хетафе 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Санчес (13), 2:0 - Мессі (44), 3:0 - Санчес (73), 4:0 - Педро (74).

Барселона: Вальдес, Пуйоль, Маскерано (Муньєса, 84), Адріано (Монтойя, 75), Хаві, Бускетс, Куенка, Іньєста, Санчес, Мессі, Педро (Тельо, 79).

Хетафе: Мойя, М. Торрес, Ката Діас, Алексіс, Масілела, Каскеро, Р. Перес, Х. Родрігес (Баррада, 68), П. Ріос (Арройо, 90), Д. Кастро (Гавілан, 68), Міку.

Попередження: Мессі (50), Гавілан (78).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" перемогла "Хетафе" і майже наздогнала "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua