четвер, 13 травня 2021 09:10

"Атлетико" майже чемпіон Іспанії. Огляд матчу з "Реал Сосьєдадом"

Дієґо Симеоне очолює "Атлетіко" з 2011-го року. Фото: REUTERS

У матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії "Атлетико" вдома переміг "Реал" Сосьєдад - 2:1.

Господарі забезпечили собі комфортну перевагу в першому таймі, коли забили Яннік Карраско та Анхель Корреа.

Після перерви "матрацники" зіграли вже раціонально, не даючи можливості супернику створювати моменти. Але наприкінці матчу Сосьєдаду вдалося відігратии один гол.

"Атлетико" здобув важливу перемогу в боротьбі за чемпіонство.

Завдяки перемозі команда Дієґо Сімеоне збільшила перевагу над "Барселоною" та "Реалом". Тепер "Атлетико" випереджає каталонців на чотири очки, а "вершкових" на п'ять. Команда Зінедіна Зідана має одну гру в запасі. До завершення чемпіонату залишилося провести два тури.

16 травня "Атлетико" прийматиме "Осасуну" і у випадку перемоги забезпечить чемпіонський титул - вперше з 2014 року.

Зараз ви читаєте новину «"Атлетико" майже чемпіон Іспанії. Огляд матчу з "Реал Сосьєдадом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua