понеділок, 30 вересня 2013 22:04

"Арсенал" вдома тричі забив "Севастополю"

"Арсенал" Бакалова тричі забив "Севастополю". Фото: segodnya.ua

Київський "Арсенал" здобув вольову домашню перемогу над "Севастополем" в останньому матчі 11-го туру прем'єр-ліги України.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь гостей - Маріуш Левандовські забив з пенальті, призначення якого не можна назвати безсумнівно правильним суддівським рішенням.

"Каноніри" в свою чергу в першому таймі практично нічого не створили, а от у другому перехопили ініціативу і забили тричі. Двічі відзначився Артем Кравець, одного разу - Володимир Аржанов.

"Арсенал" набрав 10 очок і наздогнав "Говерлу", з якою поділяє 13-14 місця. "Севастополь" залишився з 13 очками і ділить з "Іллічівцем" і "Карпатами" 9-11 місця.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

11-й тур

Арсенал К (Київ) - Севастополь (Севастополь) - 3:1

Голи: Левандовські, 33 (0:1, пен); Кравець, 53 (1:1); Аржанов, 60 (2:1); Кравець, 70 (3:1).

Попередження: Адійя, 85 - Карноза, 57; Федорів, 87.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" вдома тричі забив "Севастополю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua