субота, 14 вересня 2013 19:32

"Арсенал" залишив зону вильоту після перемоги над "Волинню"

Домінік Адійя забив переможний гол "Арсенала" ФОТО: sport-xl.net

Київський "Арсенал", незважаючи на численні труднощі, здобув перемогу над луцькою "Волинню" у матчі дев'ятого туру української прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:1.

"Волинь" відкрила рахунок у першому таймі зусиллями Міхеля Бабатунде. У другому таймі "Арсенал" протягом двох хвилин зумів перевернути все верх дном. Спочатку гол забив Кравець, а вивів "канонірів" вперед Домінік Адійя.

"Арсенал" набрав сім очок і залишив зону вильоту, вийшовши на 13-е місце. В активі "Волині" дев'ять очок і 12-та позиція.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

дев'ятий тур

Арсенал К (Київ) - Волинь (Луцьк) - 2:1

Голи: Бабатунде, 35 (0:1); Кравець, 52 (1:1); Адійя, 53 (2:1).

Арсенал К - Рева, Шарпар, Хомин, Рафаель, Романчук (Лампі, 75), Вечурко (Герасим'юк, 90), Аржанов, Кубик, Старгородський, Кравець, Адійя.

Волинь - Неділько, Шиш, Шиков, Сімінін, Скоба, Шершун, Бабатунде (Мемешев, 61), Рамон, Бікфалві (Задерецький, 27), Козьбан (Немчанінов, 80), Шумахер.

Попередження: Бікфалві, 26; Сімінін, 73.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" залишив зону вильоту після перемоги над "Волинню"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua