понеділок, 21 лютого 2011 10:00

"Арсенал" не зміг переграти клуб третього дивізіону: результати 1/8 фіналу Кубка Англії

Лондонський "Арсенал" втратив перемогу у матчі Кубка Англії з футболу проти клубу третього за силою англійського дивізіону "Лейтон Орієнт" і тепер змушений буде проводити перегравання, пише РИА Новости.

Матч у Лондоні закінчився з рахунком 1:1. На 53-й хвилині Томаш Росіцкі вивів "канонірів" вперед, на 89-й Джонатан Теуе забив м'яч у відповідь. Буквально перед цим удар Андрія Аршавіна, який провів на полі 90 хвилин, прийшовся в поперечину.

Раніше в неділю "Болтон" у гостях здолав "Фулхем" - 1:0, єдиний м'яч в активі Івана Класніча. В 1 / 4 фіналу "Болтон" схрестить шпаги з "Бірмінгемом".

У суботу різаний удар головою Веса Брауна, який не забивав з жовтня 2008 року, приніс "МЮ" перемогу над "Кроулі Таун" - єдиним учасником 1 / 8 фіналу, який не виступаює ні в одній з професійних ліг Англії.

"Бірмінгем" і "Сток Сіті" з однаковим рахунком 3:0 здолали "Шеффілд Венсдей" і "Брайтон-енд-Хоув", повідомляє UEFA.

1 / 8 фіналу

Фулхем - Болтон - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Класніч (19).

Лейтон - Арсенал - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Росіцкі (53), 1:1 - Теуе (89).

АРСЕНАЛ: Альмунія, Санья, Мікель, Скілаччі, Гіббс, А. Сонг, Денілсон, Росіцкі, Аршавін, Бендтнер, Шамах.

Вест Хем - Бернлі

21 лютого. 22.00.

Бірмінгем - Шеффілд У - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Босежур (6), 2:0 - Мартінс (18), 3:0 - Мерфі (53).

Сток Сіті - Брайтон - 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Кар'ю (14), 2:0 - Волтерс (22), 3:0 - Шоукросс (43).

Манчестер Юнайтед - Кроулі - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Браун (28).

МЮ: Ліндегор, Рафаел (Смоллінг, 54), Браун, О'Ши, Фабіо (Флетчер, 69), Д. Гібсон, Керрік, Обертан, Андерсон (Руні, 46), Х. Ернандес, Бебе.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" не зміг переграти клуб третього дивізіону: результати 1/8 фіналу Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua