неділя, 20 лютого 2011 10:49

"Манчестер Юнайтед" переміг "червоних дияволів" з п'ятого англійського дивізіону

"Манчестер Юнайтед" обіграв футболістів "Кроулі", що представляють п'ятий англійський дивізіон, в матчі 1 / 8 розіграшу Кубка Англії.

Зустріч, що проходила на полі стадіону "Олд Траффорд" в Манчестері, завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

Переможний гол на 28-й хвилині гри забив Вес Браун, пише РИА Новости.

Після матчу головний тренер "Манчестер Юнайтед" Алекс Фергюсон поділився думкою про матч.

"Кроулі" заслуговував на нічию, особливо з урахуванням того, як вони грали у другому таймі, скільки зусиль докладали.

Нам було дуже складно, на кожен м'яч ми встигали лише другими, це розчаровує. Деякі наші гравці, можливо, не розуміли, що таке кубок Англії. Можливо, для них це буде великим уроком.

У першому таймі ми грали добре, показували непоганий футбол і могли вигравати в 3-4 м'ячі, але не змогли. А поки рахунок у протистоянні був 1:0, через секунду можна було пропустити гол, чого ми ледь не допустили", - цитує тренера офіційний сайт клубу.

Раніше у чвертьфінал турніру пробилися "Бірмінгем" і "Сток Сіті".