неділя, 29 жовтня 2017 11:43

Ярмоленко не влучив у порожні ворота
17

Андрій Ярмоленко став найкращим гравцем "Борусії" за версією WhoScored

Футболіст дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко втратив чудовий шанс забити м´яч у матчі 10-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. 28-річний нападник збірної України не влучив у порожні ворота у гостьовій грі проти "Ганновера".

На 28-й хвилині першого тайму наш співвітчизник отримав прострільну передачу з флангу і намагався відправити м'яч під поперечину. Воротар вже не міг перешкодити удару, але постріл Андрія припав над рамкою воріт.

Через півгодини Ярмоленко реалізував гольовий момент. Незважаючи на це "Дортмунд" програв 2:4.

На 74-й хвилині Ярмоленко поступився місцем на полі Андре Шюррле. За версією Whoscored Андрій став найкращим гравцем дортмундської команди, отримавши оцінку 7,5.

У 10 матчах за "Боруссію" 28-річний українець вже відзначився чотирма голами і зробив 3 асисти.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко не влучив у порожні ворота». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua