субота, 16 червня 2018 15:12

Аргентина - Ісландія 1:1. Мессі не забив пенальті - аргентинці розійшлися миром з ісландцями

В Аргентині покладають великі сподівання на Мессі. Фото: Sporting News

У групі D стартовий матч Кубка світу-2018 зіграють збірні Аргентини та Ісландії.

Обслужать гру арбітри з Польщі: головний рефері - Шимон Марчиняк, асистенти - Павєл Сокольніцкі та Томаш Лісткевич.

Резервний суддя - Вільмар Ролдан з Колумбії.

Gazeta.ua пропонує онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади:

Аргентина: Кабальєро, Сальвіо, Отаменді, Рохо, Тальяфіко, Маскерано, Білья, Меса, Мессі, Ді Марія, Агуеро

Запасні: Акунья, Ансальді, Армані, Банега, Дібала, Фасіо, Гусман, Ігуаїн, Ло Чельсо, Меркадо, Павон, Перес

Ісландія: Халлдорссон, Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Магнуссон, Гудмундссон, Гуннарссон, Г. Сігурдссон, Халльфредссон, Б'ярнасон, Фіннбогасон

Запасні: Бедварссон, Орн Еуйолфссон, Карі Фрідйонссон, Гісласон, Тор Гудмундссон, Інгасон, Рунарссон, Шрам, Сігурдарсон, Скуласон, Скуласон, Траустасон

Перший тайм

1' Перший удар у матчі завдали ісландці - Гільфі Сігурдссон пробив несильно і м'яч пройшов повз ворота.

5' Після навісу Мессі з лівого флангу Отаменді зовсім трохи не вистачило, аби переправити мяч у сітку.

9' Другий небезпечний момент створили аргентинці: після навісу Мессі з правого флангу Тальяфіко потилицею переправив м'яч у кут - поруч зі стійкою.

9' Після довгого пасу м'яч опинився у Фіннбогасона, удар якого не досяг мети.

10' Чудовий епізод мали ісландці - Б'ярнасон з убивчої позиції не влучив у порожній кут воріт.

14' Отаменді наважився на удар метрів з 35 - м'яч пройшов вище воріт.

18' Мессі змістився в центр і потужно пробив метрів з 22 - голкіпер кулаками відбив м'яч.

20' ГГОООЛЛЛ - 1:0! Рохо пройшов лівим флангом і вирішив пробити з-за меж штрафного - Агуеро зупинив м'яч і другим дотиком з розвороту вколотив його в сітку.

22' Мессі намагався майстерно поцілити у ворота - голкіпер зреагував на цей удар.

24' ГГОООЛЛЛ - 1:1! Кабальєро відбив м'яч перед собой, Фіннбогасон першим опинився на підборі і зрівняв рахунок.

29' Після подачі кутового у виконанні Ді Марії Отаменді виграв боротьбу на "другому поверсі", але його удар вийшов не складним і став легкою здобиччю стража воріт.

33' Білья побачив, що голкіпер трохи вийшов з воріт, і метрів з 23 намагався закинути мяч йому за комірець - вище воріт.

39' Мессі обіграся з партнером, і з меж штрафного пробив по воротам - м'яч від ноги захисника полетів на кутовий.

41' Білья артистично упав на газон у штрафному - арбітр на це не зреагував, не призначивши 11-метровий.

43' Мав місце суперечливий момент: Сальвіо прорвався правим флангом і прострілив у штрафний - Рагнар Сігурдссон відверто зупинив м'яч рукою, однак рефері не наважився призначити пенальті.

45+1' Гільфі Сігурдссон мав чудову нагоду вивести свою команду вперед - з його ударом з меж штрафного впорався воротар, який відбив м'яч перед собою, а Маскерано зіграв першим на підбиранні.

45+2' Гільфі Сігурдссон пробив злету метрів з 17 - поруч зі стійкою.

Перерва

Другий тайм

48' Ді Марія з меж штрафного цілив у ближній кут - захисник вибив мяч на кутовий.

49' Подачу кутового у виконанні Ді Марії завершував Отаменді - вище воріт.

51' Гільфі Сігурдссон з меж штрафного гостро прострілював вздовж лінії воріт - Отаменді вибив мяч на кутовий.

52' Ісландці сигналізують арбітру щодо пенальті за гру рукою Сальвіо в штрафному - суддя не звернув на це уваги.

53' Меса опинився на газоні в штрафному ісландців - Марчиняк не призначив 11-метровий.

56' Після проходу Мессі мяч потрапив до Агуеро, який пробив з розвороту - мяч від ноги захисника пішов на кутовий.

57' Агуеро вирішив зненацька застати голкіпера, але його удару бракувало влучності.

59' Банега, який вийшов на заміну замість Більї, отримав пас від Мессі, довго думав і ісландці заблокували удар.

63' Аргентина втрачає неймовірний шанс вийти вперед. За фол Магнуссона проти Меси арбітр призначив пенальті, однак Мессі його не реалізував - голкіпер не став гадати і парирував удар.

66' Мессі зі штрафного пробив повз ворота.

71' Банега вирішив пробити метрів з 23 - воротар спокійно взяв м'яч.

73' Мессі зі штрафного поцілив у "стінку".

78' Павон, який вийшов на поле замість Ді Марії, пройшов у штрафний і після боротьби з захисником опинився на газоні - арбітр вирішив не призначати другий пенальті. Хоча підстави були - захисник зіграв у ногу аргентинцю. Марчиняк показав Павону "гірчичник" за симуляцію і емоційні апеляції після непризначення 11-метрового.

81' Мессі майстерно пробив у кут воріт з-за меж штрафного - трохи не вистачило влучності.

87' Павон зробив хитрий простріл у штрафний - м'яч нікого не зачепив і полетів у дальній кут воріт. На щастя для ісландців, голкіпер вчасно стрибнув і врятував свою команду.

90+1' Мессі обіграв суперника і з правої з меж штрафного намагався поцілити під поперечину - мяч пройшов поруч зі стійкою.

90+6' Мессі зі штрафного метрів з 30 не зміг перекинути "стінку".

Кінець матчу

Кубок світу-2018 триватиме у Росії до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Аргентина - Ісландія 1:1. Мессі не забив пенальті - аргентинці розійшлися миром з ісландцями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua