субота, 16 червня 2018 12:08

Франція - Австралія 2:1. Французи в напруженому матчі здолали австралійців

Французи спробують довести роль фаворита. Фото: FutZone

У суботу, 16 червня, у першому турі Кубка світу-2018 на "Казань Арені" зіграють збірні Австралії та Франції.

Обслужить матч бригада арбітрів з Уругваю: головний рефері - Андрес Кунья, асистенти - Ніколас Таран і Маурісіо Еспіноза. Резервний суддя - Хуліо Баскуньяна Гонсалес з Чилі.

Gazeta.ua пропонує онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади:

Франція: Льоріс, Люка Ернандес, Умтіті, Варан, Павар, Погба, Канте, Толіссо, Дембеле, Грізманн, Мбаппе

Запасні: Манданда, Кімпембе, Лемар, Набіл Фекір, Менді, Флоріан Товен, Сідібе, Ареоля, Н'Зонзі, Жиру, Рамі, Матюїді

Австралія: Райан, Бехіч, Мілліган, Сейнсбері, Рісдон, Круз, Муй, Едінак, Леккі, Рогіч, Неббаут

Запасні: Арзані, Макларен, Ірвайн, Луонго, Юрич, Дегенек, Мередіт, Петратос, Джерман, Вукович, Кейхілл, Джонс

Перший тайм

1' Австралійці застосували високий пресинг і змусили голкіпера французів помилитися, але цим не скористалися.

2' Франція створила перший момент: Мбаппе випередив захисника і пробив з меж штрафного - голкіпер нейтралізував загрозу.

5' Французи заробили право на штрафний метрах у 25 від воріт - Погба зі стандарту поцілив у площину воріт, однак воротар опинився на місці.

6' Грізманн наважився на удар з дальньої відстані - м'яч, зачепивши ногу австралійця, став "здобиччю" голкіпера.

9' Після навісу Мбаппе зі штрафного Грізманн головою переправив м'яч у ворота - воротар знову зіграв надійно.

12' Австралія завдала першого удару по воротах - після подачі зі штрафного верхову боротьбу виграв Крузе, однак його удар вийшов зовсім неточним.

13' Арбітр показав перше попередження - за грубу гру проти Ернандеса жовтою карткою покараний Леккі.

17' Чудовий момент створили австралійці: після подачі зі стандарту мяч зрекошетив від захисника французів і Льорісу довелося показати всю свою майстерність, аби врятувати команду.

25' Мбаппе здійснив ефектний фінт у силі Зідана, однак він виявився не ефективним.

29' Потенційно небезпечний штрафний заробили австралійці - після навісу Муя всіх випередив голкіпер і забрав м'яч.

31' Грізманн у штрафному зупинив "складний" мяч, однак захисник опинився поруч і розрядив ситуацію.

33' Ернандес пробив по воротам з меж штрафного - австралійці не дозволили французу відзначитися.

40' Нападник австралійців Неббаут відверто грубо зіграв проти Ернандеса - суддя обмежився усним попередженням.

44' Після гострого пасу на Грізманна захисник в останній момент дотягнувся до мяча і вибив його подалі від воріт.

45+1' Момент створила збірна Австралії: після кількох рикошетів у штрафному французів мяч відскочив до Бехіча, який "закручував" у дальній кут - зовсім трохи забракло влучності.

Перерва

Другий тайм

46' Арбітр зафіксував порушення правил біля штрафної австралійців, хоча в першому таймі в схожому моменті, коли ще очевидніше зіграли проти Дембелее, не просигналізував про фол.

49' Леккі грубо зіграв проти Ернандеса, і арбітр мав всі підстави показати австралійцю другий "гірчичник", однак не зробив цього.

53' Австралійці небезпечно пройшли правим флангом, доставили мяч у центр штрафного - Варан виявився спритнішим суперника.

54' Погба вивів Грізманна віч-на-віч- з голкіпером, захисник, здалося, зіграв в мяч і не порушив правил.

55' Суддя передився повтор моменту і призначив пенальті. Повтори показали, що захисник зачепив ногу француза.

58' ГГОООЛЛЛ - 1:0! Грізманн з пенальті пробив у кут і не залишив шансів голкіперу.

59' Грізманн мав дві спробив вивести свою команду вперед, однак схибив.

63' ГГООООЛЛ - 1:1! Капітан Едінак зрівня рахунок з пенальті, який арбітр призначив за гру рукою Умтіті.

68' Мбаппе зовсім трохи не вистачило, аби покарати австралійців за необачний пас назад - голкіпер в останню мить зумів вибити мяч.

70' Подвійна заміна у Франції: замість Грізманна і Мбаппе вийшли Жиру і Фекір.

72' Після подачі кутового першим на підбиранні виявився Павар, удар якого передніми ножицями виявився не влучним.

74' Фекір виводив партнера на "побачення" з голкіпером, але французи не зрозуміли один одного.

76' Толіссо зірвав небезпечну атаку австралійців і справедливо заробив жовту картку.

78' Замість захисника Толіссо наставник французів Дід'є Дешам випустив атакувального хавбека Матюіді.

81' ГГОООЛЛЛЛ - 2:1! Після рикошету від захисника мяч влучив у поперечину і вилетів у поле. Здавалося, не перетнув лінію воріт, однак арбітр вказав на центр поля. Повтори показали його правоту.

84' Подачу з кутового ударом з-за меж штрафного завершив Ернандес - набагато вище воріт.

87' Бехіч помилився біля своєї штрафної, заробив "гірчичник" і небезпечний "стандарт" на свої ворота.

88' Замість навісу Фекір вирішив пробити зі стандарту - м'яч потрапив у "стінку".

90' Погба випередив воротаря і віддав пас на Фекіра, який загубив момент.

90+4' Бехіч кинув мяч з аута в штрафний - після кількох рикошетів французи відтіснили суперника.

Кінець матчу

Gazeta.ua також проведе онлайн трансляцію матчу Аргентина – Ісландія. Початок гри - о 16:00.

Зараз ви читаєте новину «Франція - Австралія 2:1. Французи в напруженому матчі здолали австралійців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua