субота, 08 травня 2021 17:29

Англійський футболіст ударився об штангу

Момент зіткнення в першому таймі. Фото: Sky Sports

В англійському місті Дербі на стадіоні "Прайд Парк" відбувся матч заключного, 46-го туру Чемпіоншипа, в якому "Дербі Каунті" приймав "Шеффілд Венсдей". Зустріч завершилася внічию - 3:3.

У першому таймі при розіграші кутового нападник господарів Мартін Уогхорн, намагаючись головою замкнути подачу, на високій швидкості зіткнувся зі штангою і звалився на газон.

На щастя, 31-річний англієць сильно не постраждав і зміг продовжити матч. Саме він на 49-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "Шеффілд Уенсдей" забив перший гол своєї команди в матчі.

"Дербі Каунті" в 46 матчах набрав 44 очки і зайнятий рятівне 21-е місце в турнірній таблиці Чемпіоншипа сезону-2020/2021. "Шеффілд Венсдей" (41) - на останньому, 24-му місці. "Сови" вперше з 2012 року вилетіли з Чемпіоншипу. Глядачів на футбольні матчі в Англії обіцяють запустити після 17 травня.

Зараз ви читаєте новину «Англійський футболіст ударився об штангу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua