субота, 20 липня 2019 09:33

Алжир виграв Кубок Африканських націй

Алжир удруге тріумфує в Кубку Африканських націй

У Єгипті пройшов фінал Кубка Африки-2019. Алжир мінімально обіграв Сенегал - 1:0.

Гол на 2 хвилині забив Багдад Бунеджа. Він вдарив з меж штрафного, м'яч зачепив захисника і по неймовірній траєкторії залетів у ворота.

У першому таймі була рівна гра, а в другому ініціативою заволодів Сенегал. Сенегальці притиснули суперника до його воріт.

В одному з моментів м'яч потрапив в руку захиснику Алжиру. Суддя призначив пенальті. Однако незабаром скасував своє рішення після перегляду відео.

Сенегал до останнього намагався врятувати гру, іноді навіть не потрапляючи в порожні ворота. Однак рахунок не змінився.

Алжир вдруге в історії виграв Кубок Африканських націй.

Зараз ви читаєте новину «Алжир виграв Кубок Африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua