неділя, 21 березня 2010 11:00

Алієв оформив дебютний "дубль" за "Локомотив"

19-22 березня відбудеться другий тур чемпіонату Росії з футболу серед команд Прем"єр-ліги. У п"ятницю "Спартак" з Нальчика переграв новачка "Аланію".

У суботу перше очко на чолі "Ростова" добув Олег Протасов - його команда врятувала матч в Грозному проти місцевого "Терека", "Амкар" переграв "Анжі", а московський "Локомотив" розгромив "Крилья Совєтов", при цьому дубль на свій рахунок записав Олександр Алієв.

На 50-й хвилині зустрічі Алієв реалізував одинадцятиметровий удар, призначений за порушення грубу гру в штрафному майданчику проти Дмитра Торбінського, а вже за рахунку 2:0 на користь залізничників забив гол зі штрафного - це відбулося на 57-й хвилині зустрічі.

В неділю відбудуться два суперматчі - "Зеніт" буде приймати московський "Спартак", а "Динамо" Андрія Вороніна зіграє чергове московське дербі - цього разу з чвертьфіналістом Ліги Чемпіонів ЦСКА. Завершать тур в понеділок "Рубін" і "Томь".