Український півзахисник "Фіорентини" Олександр Яковенко може продовжити кар'єру в клубі Серії В, "Чезені", повідомляє видання La Nazione.
Відповідно до джерела, 26-річний атакуючий півзахисник, який при необхідності може зіграти і в центрі нападу, може стати частиною операції з повернення до "Фіорентини" захисника Мікеле Кампорезе.
21-річний вихованець флорентійського клубу Мікеле Кампорезе виступає за "Чезену" на правах оренди до кінця сезону. Яковенка керівництво "Фіорентини" планує відправити в якості компенсації за достроковий відгук оренди.
Як відомо, після придбання Алессандро Матрі і Андерсона керівництво "Фіорентини" спрямувало всі сили на зміцнення лінії захисту. Кошти на купівлю, як мінімум одного захисника, "Фіорентина" розраховує виручити за рахунок продажу резервних гравців, одним з яких є Яковенко.
Нагадаємо, в нинішньому сезоні українець взяв участь лише в трьох матчах чемпіонату Італії. Раніше повідомлялося про інтерес до Олександра з боку "К'єво", "Ліворно", "Катанії" та "Кальярі".
























Коментарі