понеділок, 15 березня 2021 10:37

Як зіграли суперники українських клубів у єврокубках

Паулу Фонсека 3 роки очолював "Шахтар". Фото: ФК "Шахтар"

Суперники "Динамо" та "Шахтаря" у 1/8 Ліги Європи провели матчі в національних чемпіонатах.

"Рома" після розгрому "Шахтаря" програла аутсайдеру серії А "Пармі" - 2:0.

Підопічні Паулу Фонсеки мали ігрову та територіальну перевагу, але це не принесло ніяких дивідендів. "Вовків" били їхньою ж зброєю – контратаками.

На початку гри Лаутаро Валентіні скористався провалом центру оборони гостей і відкрив рахунок. Нападник "Парми" опинився біля воріт суперника після флангової передачі. Захисники "Роми" нагадували статистів.

Після перерви команди обмінялися гострими моментами. Але все завершилося черговим провалом захисту "Роми". 3 гравці "Парми" вирвалися на ворота суперника. Атака завершилася фолом. Ернані переграв Пау Лопеса з пенальті. Господарі збільшили темп гри, але створили тільки декілька моментів, які реалізувати не змогли.

У матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії "Вільярреал" в гостях здолав "Ейбар" - 3:1.

Гості вийшли вперед вже на 1 хв. зустрічі, коли Мої Гомес реалізував вихід на ворота суперників.

Гра проходила за переваги суперника "Динамо". Наприкінці 1-го тайму Карлос Бакка подвоїв перевагу команди Унаї Емері.

Після перерви господарі швидко відіграли один гол. Гра стала нервовою. За 10 хв. до завершення гри гості залишилися в меншості після червоної картки Єтьєну Капу.

"Ейбар" всіма силами кинувся відігруватися. Створив декілька моментів, але пропустив швидку контратаку.

У 18-му турі УПЛ "Динамо" в гостях перемогло "Зорю", а "Шахтар" розгромив удома "Десну".

У 1-х матчах 1/8 Ліги Європи "Динамо" вдома програло "Вільярреалу" - 0:2, а "Шахтар" був розгромлений "Ромою" в Римі - 0:3.

18 березня "Шахтар" прийматиму "Рому" на НСК "Олімпійський". Початок гри о 19:55, а за 2 год. "Динамо" розпочне гру в Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «Як зіграли суперники українських клубів у єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua