понеділок, 12 червня 2017 16:19

Як збірна України забивала Фінляндії
10

Збірна України перемогла Фінляндію на виїзді з рахунком 2:1

11 червня відбувся черговий поєдинок відбіркового турніру на Кубок світу 2018 року. Збірна України на виїзді зустрічалася з Фінляндією і здобула перемогу з рахунком 2:1.

Перший тайм матчу проходив майже без моментів, а розв'язка наступила після перерви. Спочатку Коноплянка на добиванні вивів гостей уперед. Фінляндія зрівняла рахунок на 71-й хв.

Підопічні Андрія Шевченка домоглися свого, коли Бесєдін замкнув головою подачу Ракицького.

Тепер українці посідають четверте місце в групі I, маючи однакову кількість очок з Туреччиною - по 11.

Наступний матч відбору до Кубка світу Україна проведе 2 вересня проти турків на своєму полі.

Зараз ви читаєте новину «Як збірна України забивала Фінляндії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua