середа, 06 вересня 2017 01:45

Як збірна України пропускала в Рейк'явіку

Збірна України не змогла привезти з Ісландії перемогу. Фото: ffu.org.ua

5 вересня, в рамках відбору на Кубок світу-2018 в Рейк'явіку відбувся поєдинок збірних Ісландії і України. Підопічні Андрія Шевченка всуху програли скандинавам, 0:2.

Україна не змогла показати гру такої ж якості, як і минулої суботи проти збірної Туреччини. Голи були забиті в другому таймі. Відкрили господарі після спірного епізоду. Пятов опинився в нокдауні після зіткнення з Гудмунссоном, і Сігурдссон відправив м'яч у порожні ворота. Фортуна повернула нашій команді борг після скандальних голів в матчі з Туреччиною. А через майже 20 хвилин Сігурдссон оформив дубль, точним ударом завершивши контратаку.

У паралельному матчі збірна Туреччини обіграла Хорватію, 1:0.

Таким чином, доля збірної України в нинішньому відбірковому циклі не залежить тепер тільки від неї. Турнірне становище в групі I таке: 1. Хорватія - 16 очок (8 матчів) 2. Ісландія - 16 (8); 3. Туреччина - 14 (8); 4. Україна - 14 (8); 5. Фінляндія - 7 (8); 6. Косово - 1 (8).

Наступний матч збірна України проведе на виїзді проти збірної Косово 6 жовтня, а завершить груповий турнір 9 жовтня поєдинком в Києві проти збірної Хорватії.

У Рейк'явіку збірну України підтримували вболівальники з фан-руху "Вірні збірній".

Зараз ви читаєте новину «Як збірна України пропускала в Рейк'явіку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua