неділя, 11 жовтня 2020 06:11

Як Україна програла Німеччині

Коваленко не зумів переграти Кімміха. Фото УАФ

Збірна України програла в домашньому матчі Ліги націй Німеччини (1:2). Команду Шевченко прийшли підтримати майже 18 тисяч уболівальників. Повідомляє "Трибуна".

Андрію Шевченку довелося добре подумати над стартовим складом. У центрі захисту тренер поставив Забарного і Миколенка, а в середину поля в компанію до Малиновського вийшли Коваленко і Сидорчук.

На відміну від матчів з Іспанією і Францією українці повністю віддали володіння суперникам. На початку матчу збірна створила кілька напівмоментів, але втілити їх в щось більше не вдалося. А ось німці на 20-й хвилині все ж забили.

Другий м'яч Німеччина забила на самому початку другого тайму після жахливого ляпу Георгія Бущана, який в цілому провів чудовий матч.

Україна відіграла один м'яч з пенальті, який реалізував Малиновський - 1:2.

В іншому матчі групи збірна Іспанії мінімально обіграла швейцарців (1:0).

Зараз ви читаєте новину «Як Україна програла Німеччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua