субота, 10 жовтня 2020 21:03

1:2. Україна не награла на нічию з Німеччиною

Україна ніколи не перемагала Німеччину. Фото: football24.ua.

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України спробує перервати невдалу серію із розгромних поразок. В третьому турі Ліги націй наша команда прийматиме вдома збірну Німеччини.

Попередні два матчі збірної завершилися вкрай невдало. В Лізі націй наша команда була бита збірною Іспанії – 0:4. А згодом в товариському поєдинку на "Стад де Франс" взагалі була розтрощена господарями поля –1:7.

Склалася парадоксальна ситуація. У відборі наша збірна демонструвала дива професіоналізму й цілком могла претендувати на роль "темної конячки" на Євро. Але вимушена пауза розхолодила нашу збірну до невпізнаності. Один за одним пішли розгроми. Якщо сьогодні наші знову програють з великим рахунком, крісло під Андрієм Шевченком почне злегка хилитатися. А Іспанія взагалі може влаштувати для Андрія Миколайовича землетрус.

Сам тренер це розуміє й, за словами футболістів, неабияк налаштовує їх на сьогоднішню гру. Тим більше, що матч вперше пройде з глядачами. За попередньою інформацією усі 17 тисяч квитків – розпродані.

Словом, нас чекає ще та інтрига. Залишилося кількадесят хвилин.

Тим часом тренери оголосили стартові склади. В нашій команді знову в старті вийде Забарний, що наробив купу помилок в матчі проти Франції. Довіра Шевченка до цього 18-річного гравця просто безмежна. В іншому - все очікувано.

Україна: Бущан - Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь - Малиновський, Сидорчук - Коваленко, Ярмоленко, Циганков, Яремчук

Запасні: Шевченко, Різник, Пластун, Чеберко, Шапаренко, Марлос, Конопля, Харатін, Шепелев, Михайличенко, Макаренко, Зубков

Німеччина: Нойер, Зюле, Рюдігер, Хальстенберг, Гінтер, Кімміх, Клостерманн, Дракслер, Кроос, Горетцка, Гнабрі

Запасні: Лено, Трапп, Кох, Та, Вернер, Брандт, Вальдшмідт, Нойхаус, Хоффман, Гозенс, Хавертц, Джан

Команди вже виходять на поле.

Грають гімни країн.

Гра почалася!

1 хв. Хорошу атаку провели наші правим флангом, але подача Соболя не дійшла до Ярмоленка.

5 хв. Ще раз спробували вибігти в атаку наші, але пас Руслана Малиновського перехопили.

6 хв. Гнабрі бив з 22 метрів, але влучив просто в Бущана.

8 хв. Дуже красиво обіграли Соболя й Циганкова німці, але з пасом і в них не вийшло.

10 хв. Ледве не обрізалися німці, віддаючи пас на Нойєра.

13 хв. Вимальовується малюнок гри. Німці володіють м'ячем, Україна розраховує на швидкі контратаки.

15 хв. Яремчук відібрав м'яч, скинув на Ярмоленка, але той чекав поки його зіб'ють, бо не вдарив і пас не віддав.

19 хв. А ось і гол – 0:1 Рюдігер продрався флангом і віддав на вільного Гінтера і той забив у порожні ворота. Що робили центральні захисники – питання.

24 хв. Мав шанс відразу зрівняти Яремчук, але вдарив занадто високо.

27 хв. Позиційними атаками обмінюються команди, але без гостроти поки.

29 хв. Ярмоленко голосно висловлює претензії партнерам. Завелися наші.

31 хв. Кімміх бив метрів із 25, але Бущан дістав м'яч з-під поперечки.

35 хв. Пройшли німці правим флангом, Гнабрі бив головою з 5 метрів, але Бущан з лінії неймовірним сейвом урятував Україну!

37 хв. Зовсім зникла контргра в України. Нічого не виходить попереду.

40 хв. Малиновський запресингував Крооса, і забрав м'яч. Був би вихід сам на сам, але Нойєр давно грає як останній захисник. Усе прочитав баварець.

42 хв. І тут же жовту отримав Руслан на Кроосі. Пропустить гру з Іспанією наш бергамець.

45 хв. Горетцка бив головою на останній хвилині, але сильним удар не вийшов. Бущан легко забрав м'яч.

Все, перерва. Рахунок, мабуть, по грі.

Другий тайм розпочався!

47 хв. Намагаються щось змінити в загальній безнадії наші. Поки не було жодного удару по воротах Нойєра.

49 хв. Гол – 0:2. Бущан випустив м'яч із рук! Горетцка записав собі гол!

51 хв. І тут же виправився Бущан. Дракслер бив із 8 метрів, але парирував наш голкіпер.

53 хв. Кроос збив Малиновського. Попередження в Тоні й наш штрафний. Буде удар в площину?

Ні не буде. У стінку влупив Малиновський.

57 хв. Бущан нові сейви. Спочатку витягнув м'яч з-під ноги Гнабрі, а потім вибив удар Дракслера.

60 хв. Марлос готується вийти на поле. Замість Ярмоленка?

62 хв. Єсть удар в площину! Малиновський продерся по центру й віддав на Циганкова. Віктор переклав під праву, але сильно вдарити не вийшло. Для Нойєра це забавки.

64 хв. Плетуть мережива атак німці, але інколи заграються і втрачають. От як зараз.

66 хв. Крім Марлоса ще й Зубков готовий вийти на поле.

69 хв. Замість Ярмоленка й Циганкова вийшли хлопці.

73 хв. Є ще удар від Яремчука, але дуже високо вдарив Роман.

75. хв. Пенальті. Яремчук заробив. Утік від захисника Роман, а той збив його!

74 хв. Завжди на пів кроку випереджають нас гості.

77 хв. Малиновський на силу пробив Нойєра. У лівий нижній кут ударив Руслан – 1:2

80 хв. Пішли заміни. Замість Дракслера вийшов Вернер, а в нас Шапаренко замість Коваленка.

82.хв. І нащо була та помилка Бущана? Новий сейв після удару Гнабрі.

83 хв. Зубков заробив штрафний. А Гінтер – жовту картку.

85 хв. Макаренко замінив Сидорчука.

88 хв. Наші ще можуть здобути все. Ніяк не вдається штурм німецьких позицій.

90 хв. Зубков класно зіграв, але не розвинув його атаку Марлос.

4 хвилини додав арбітр

90+3. Удар відчаю від Шапаренка, але далеко було від воріт.

Марлос успів ще раз ударити, але не надто впевнено вийшло.

Все, не встигли наші відігратися. Але це вже не той жах, що був у Парижі.

Наступну гру Україна проведе 14 жовтня в Львові проти збірної Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «1:2. Україна не награла на нічию з Німеччиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua