середа, 07 жовтня 2020 21:20

Франція – Україна – 7:1. Команда Шевченка розвалилася в другому матчі поспіль

Україна перемагала Францію лише раз. Фото Рейтер

Добрий вечір!

За годину збірна України вийде на поле "Стад де Франс", щоби провести товариську гру проти чемпіонів світу – збірної Франції. Ситуація для нашої команди ускладнилася до краю – відразу 12 гравців збірної або захворіли на коронавірус, або знаходяться на ізоляції. Дійшло до того, що запасним воротарем нашої команди буде 45-річний тренер воротарів Олександр Шовковський.

Досі команди зіграли між собою 9 зустрічей. Сьогоднішня буде ювілейною, десятою. Велику перевагу мають французи – 5 перемог, 3 нічиї і 1 поразка. Її наша команда завдала дворазовим чемпіонам світу в листопаді 2013 – у стикових матчах за право поїхати на Кубок світу-2014. Тоді, на жаль усе закінчилося плачевно – після перемоги – 2:0 в Києві була поразка – 0:3 в Парижі.

Пам'ятною також залишається поразка нашої команди на домашньому Євро в такому нещасливому для нас Донецьку. Тоді команда Блохіна поступилася за всіма параметрами – 0:2.

Став відомий стартовий склад збірної України на товариський матч з Францією. Андрій Шевченко навіть у форс-мажорних умовах зумів здивувати. Напевно, тренер хоче розподілити сили і перевірити новачків напередодні матчів в Лізі Націй проти Німеччини та Іспанії.

Україна: Бущан, Михайличенко, Миколенко, Забарний, Конопля, Макаренко, Харатін, Малиновський, Шапаренко, Зубков, Ярмоленко

Запасні: Шовковський, Соболь, Пластун, Чеберко, Караваєв, Сидорчук, Циганков, Шепелев, Безус, Яремчук

Господарі поля теж вирішили не випускати всіх найсильніших.

Франція: Манданда, Дінь, Павар, Упамекано, Лангле, Толіссо, Нзонзі, Камавінга, Ауар, Жиру, Марсьяль

Запасні: Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Кімпембе, Меньян, Коман, Канте, Погба, Бен-Йеддер, Грізманн, Мбаппе

Команди готуються до виходу на поле.

Лунають гімни країн.

Гра почалася.

2 хв. Півтори хвилини катали наші м'яч, аж поки французи не торкнулися його.

6 хв. Французи в свою чергу надовго забрали м'яч, але Павар не зумів реалізувати свій напівмомент.

9 хв. ГОЛ. Жиру протиснув захисника в карному майданчику, Бущан відбив, а 17-річний Камавінга ударом через себе поклав м'яч у дальній кут – 1:0.

14 хв. Відчуття такі, що можемо програти як Іспанії минулого місяця.

16 хв. Спробувала огризнутися Україна контратаками. Хлопцям теж не хочеться повторення Іспанії.

19 хв. Трохи стабілізували гру наші. Або французи не рвуться вперед.

22 хв. Виявляється, наші допомагають встановлювати рекорди суперникам. З Іспанією нам забивав наймолодший у цій команді Фаті, а тепер ось 17-річний Камавінга.

2:0. А тепер ювіляр Олів'є Жиру у своєму сотому матчі легко обводить красивим ударом Бущана й влучає в дальню дев'ятку. Ідемо по плану. Два рази по 0:4 краще аніж вісім разів по 0:1.

28 хв. Показують голкіпера Манданда, який нудьгує на своїх воротах.

30 хв. Толіссо лишили після кутового на самоті, але Бущан парирував удар із 6 метрів.

ГОЛ. 3:0. Жиру добиває після удару Ауара. Ніби якусь Андорру б'ють французи наших.

36 хв. Перший момент у наших. Михайличенко продрався лівим флангом і віддав у центр на Малиновського. Руслан ударив у небо.

39 хв. Нарешті наші забили! Миколенко вразив власні ворота ударом головою – 4:0.

41 хв. Двічі поспіль бив Малиновський і двічі Манданда рятував. Єдиний у нашій команді, хто не здається.

44 хв. Все, все, що нажите непосильним трудом, усе пропало. Цими двома матчами Шевченко перекреслив увесь позитив, який мала наша збірна два роки поспіль.

45 хв. Все, перерва. Пішли з поля наші колгоспники.

Таке враження, що всі команди, як команди й лише Україна – хлопчики для биття.

Заміна воротаря у Франції. Замість Манданда вийшов Меньян. Шовковському приготуватися. І Мбаппе також вийшов замість Марсьяля.

У нас Соболь вийшов замість Михайличенка. І Циганков замість Малиновського, а Чеберко замість Миколенка.

53 хв. І відразу Зубков пробив у штангу! Воротар уже не брав.

49 хв. А коментатор уперто називає наших гравців Євгеніями, а не Євгенами. Він не з "Інтера", часом, прийшов?

50 хв. Ярмоленко вийшов сам на сам із Меньяном і просто не влучив у ворота.

52 хв. ГОЛ! Нарешті Циганков показав як грати і забивати. Вийшов по центру, обійшов захисників і невідпорно пробив – 4:1. Фух! Хоч щось!

58 хв. Перестали пресингувати французи й наші як на світ народилися.

60 хв. Заміна у господарів. Грізманн виходить замість Ауара.

62 хв. Конопля збив Діня й отримав жовту. А тим часом замість Ярмоленка вийшов Яремчук, а замість Макаренка – Шепелєв.

65 хв. 5:1. Толіссо із 22 метрів показує українцям, як треба бити обвідні удари. Бідний Бущан!

68 хв. Правий фланг і центр оборони в нас просто жах!

71 хв. Безус виходить замість Зубкова.

72 хв. Жиру спокійно бив після кутового. Ніхто йому не заважав, але Олів'є пробив повз ворота. А вже могло бути 6:1.

77 хв. Знову команди катають м'яча й убивають час.

79 хв. Безус виніс м'яч із порожніх воріт. Не дається шостий гол французам.

82 хв. Мбаппе таки забиває шостий. Не помогло Україні, що ворота захищали шість футболістів – 6:1

86 хв. Я не знаю, хто буде четвертим нашим суперником на чемпіонаті Європи, але поки Україна грає на четверте місце в групі.

88 хв. Шепелєв дико обрізався в 30 метрах від воріт і Грізманн з рикошетом забиває сьомий – 7:1

90 хв. Все, відмучилися.

Збірна України зазнала найбільшої поразки в своїй історії. До цього ми програвали лише по 0:4.

Зараз ви читаєте новину «Франція – Україна – 7:1. Команда Шевченка розвалилася в другому матчі поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua