неділя, 17 червня 2018 00:17

Як Хорватія здолала Нігерію - відео

У дебютному матчі на Кубку світу-2018 збірна Хорватії здолала Нігерію - 2:0.

Хорвати забили по голу в кожному з таймів: до перерви гол у свої ворота провів Етебо - Модріч подав кутовий, Ребіч переправив м'яч до дальньої стійки, Манджукіч підкорегував ударом головою в падінні і м'яч рикошетом від ноги Етебо залетів у ворота.

Після перерви арбітр призначив пенальті за фол Еконга проти Манджукіча. Модріч результативно пробив з "позначки".

Хорватія - Нігерія 2:0

Голи: Етебо, 32, у свої ворота, Модріч, 71, пен.

Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч, Ракітіч, Модріч, Перішич, Крамаріч (Брозовіч, 60), Ребич (Ковачіч, 78), Манджукич (Пьяца, 86)

Нігерія: Узохо, Шеху, Трост-Еконг, Балогун, Ідову, Ндіді, Етебо, Івобі (Муса, 62), Обі Мікел (Нванкво, 88), Мозес, Ігало (Іхеаначо, 73)

Попередження: Ракітіч, 30, Брозовіч, 89 - Трост-Еконг, 70

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Як Хорватія здолала Нігерію - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua