пʼятниця, 25 серпня 2017 12:09

Як "Динамо" забивало "Марітіму" для виходу в Лігу Європи

"Динамо" не залишило шансів "Марітіму" в матчі-відповіді Ліги Європи. Фото: dynamomania.com

"Динамо" стало учасником групового турніру Ліги Європи. У матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації кияни впевнено обіграли португальський "Марітіму", 3:1. Перша гра завершилася внічию, 0:0.

Рахунок на 33-й хвилині ударом головою відкрив Денис Гармаш. Ще через три хвилини чудовим ударом зі штрафного відзначився Микола Морозюк, а на 62-й хвилині забив Дерліс Гонсалес.

У гостей гол престижу зумів забити Шен на 67-й хвилині. Як забивалися м'ячі в цій зустрічі, дивіться на відеоролику.

Сьогодні "Динамо" дізнається своїх суперників у груповому раунді. Жеребкування розпочнеться о 14.00. Також стануть відомими суперники луганської "Зорі".

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" забивало "Марітіму" для виходу в Лігу Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua