вівторок, 20 жовтня 2020 22:33

Як "Динамо" програло "Ювентусу"

Владиславу Супрязі не дали створити жодного моменту. Фото Рейтер

Київське "Динамо" сьогодні програло перший за майже чотири роки матч групового раунду ЛЧ. В гостях був "Ювентус". Хоч і без Роналду, але все одно небезпечний - 0:2. Повідомляє "Трибуна".

Мірча Луческу випустив, мабуть, оптимальний склад. Молодий Забарний продовжував грати в основі, Циганков з'явився з перших хвилин. Італійці вийшли не тільки без Роналду, але і без Дібали. Аргентинець залишився на лавці.

У першому таймі було приблизна рівність по володінню м'ячем, але тотальне домінування туринців по ударам. Пару непоганих сейвів на рахунку Бущана. Хоча був момент, коли Георгій ледь не привіз, невдало вибивши м'яч після подачі. На щастя, К'єлліні промазав.

У киян же був удар Супряги головою вище воріт і удар Циганкова зі штрафного. Без небезпеки.

На жаль, другий тайм почався з гола у ворота "Динамо".

К'єза віддав Ремзі, який п'ятою викотив під удар Кулусевскі. Той з лінії штрафного приклався низом - Бущан відбив, але прямо на набігаючого Морату. Іспанець з двох метрів вніс м'яч у сітку.

Луческу випустив Жерсона, гра "Динамо" в атаці трохи пожвавішала, але до реальних моментів так і не доходило.

А ось "Ювентус" забив другий. Забарний не втримав Морату після подачі Куадрадо. Альваро головою оформив дубль. 0:2.

Наступний матч киян в ЛЧ відбудеться через вісім днів - команда Луческу полетить в Угорщину до "Ференцвароша".

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" програло "Ювентусу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua