неділя, 19 серпня 2018 12:10

Як Ярмоленко зіграв проти "Борнмута" - відео

Ярмоленко не допоміг своїй команді. Фото: Sky Sports

У другому турі англійської Прем'єр-ліги проти "Борнмута" український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко не потрапив до стартового складу, а вийшов на поле з лави запасних на 67-й хвилині.

За 23 хвилини гри наш гравець записав до свого пасиву лише жовту картку.

Команда Ярмоленка забила першою: на 33 хвилині лідер лондонців Марко Арнаутович відзначився з пенальті. Однак у другому таймі впродовж шести хвилин Вілсон і Кук встановили остаточний рахунок 1:2. У підсумку "Вест Хем" зазнав вже другої поспіль поразки на старті сезону.

"Вест Хем": Фабіаньскі - Бальбуена, Артур Масуаку, Сабалета, Огбонна - Нобл (Перес, 77), Вілшер, Феліпе Андерсон, Снодграсс (Санчес, 77) - Арнаутович, Ернандес (Ярмоленко, 67)

"Борнмут": Бегович - Кук, Деніелс, Сміт, Аке - Серман, Гослінг, Фрейзер, Брукс (Френсіс, 78) - Кінг (Кук, 90), Вілсон