четвер, 06 травня 2010 10:43

Ахметов підкидав Луческу (ФОТО)
25

Донецький "Шахтар" завоював п'ятий титул чемпіонів України за історію клубу. Підопічні Мірчі Луческу гарантували собі перемогу в нинішньому сезоні достроково завдяки перемозі над київським "Динамо" (1:0) в матчі 29-го туру першості країни.

Єдиний гол у грі, що пройшла в Донецьку на "Донбас-Арені", на 15-й хвилині забив бразильський легіонер Ілсіньо. На 86-й хвилині господарі поля могли збільшити відрив, але удар Жадсона з пенальті відбив голкіпер гостей Олександр Шовковський.

Зараз ви читаєте новину «Ахметов підкидав Луческу (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua