Ексклюзиви
четвер, 14 травня 2009 16:37

18-річний захисник з Гани поїхав на перегляд у "Динамо"

18-річний захисник з Гани поїхав на перегляд у "Динамо"

У "Динамо" можливе поповнення в особі гравця з Африки.

За повідомленням порталу Kickoff, 18-річний центральний захисник південноафриканського клубу "Фрі Стейт Старз" ганець Джонатан Менса відправився на проби в київське "Динамо". Тим самим, швидше за все, завершується його річне перебування в прем"єр-лізі ПАР. Недавно Менса був вперше викликаний в національну збірну Гани. У ПАР його визнали одним з відкриттів останнього чемпіонату.

У ПАР Менс став одним з відкриттів чемпіонату

Менса прибув в "Старз" разом з новим тренером Девідом Данканом на початку сезону, але, не дивлячись на те, що Данкан був майже відразу звільнений з посади, Менса залишився гравцем основи.

Крім того Менса прекрасно зарекомендував себе на чемпіонаті Африки серед молодіжних команд, який проходив в Руанді, де Гана зайняла перше місце. Менса провів за збірну Гани U-20 12 ігор (1 гол). У своїй країні до від"їзду в ПАР Менса захищав кольори клубу "Ашанті Голд". Менса висловив упевненість в тому, що йому вдасться укласти контракт з "Динамо".

Джонатан Менса. 13.07.1990р. 188см/78кг.

За матеріалами "Динамомания", Football.ua.

Зараз ви читаєте новину «18-річний захисник з Гани поїхав на перегляд у "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути