Ексклюзиви
Понеділок, 03 грудня 2012 17:20

Замість рефератів студенти пишуть у Вікіпедію

Замість рефератів студенти пишуть у Вікіпедію
Виконавчий директор "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич і розпорядниця Вікіпроекту на факультеті соціології Альона Ляшева.

У Київському національному університеті іменіТараса Шевченка запрацював Вікіпроект, що заохочує студентів писати статті до Вікіпедії замість паперових рефератів.

- Розраховуємо, що за передовим університетом потягнуться й інші, - розповідає виконавчий директор організації "Вікімедіа Україна" Юрій Пероганич. - До нас уже звернулися з КПІ. Створюються підпроекти з соціології, з економічних питань. Є вже перші статті, є розділ зі статтями, які треба в першу чергу створити. Початковий рівень пішов.

Наприкінці листопада підписано меморандум про срівпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Громадською організацією "Вікімедіа Україна".

Цей договір є офіційним затвердженням Вікіпроекту, що розпочав свою роботу в Університеті та має на меті запровадження для студентів такого виду роботи як написання статей до Вікіпедії замість написання рефератів.

За положеннями меморандуму університет зобов'язався:

Сприяти поширенню серед викладачів Університету написання статей в українському сегменті Вікіпедії як формі самостійної роботи студентів відповідно до правил Вікіпедії.

Сприяти проведенню тренінгів щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії шляхом забезпечення учасників аудиторіями з необхідним оснащенням (проектором, комп'ютерами).

"Вікімедіа Україна" зобов'язується:

Створити спеціальну сторінку у Вікіпедії для координації взаємодії студентів та викладачів Університету зі спільнотою дописувачів Вікіпедії.

Надавати експертну та консультаційну допомогу студентам та викладачам Університету щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії.

З повною версією документу незабаром можна буде ознайомитись на сайті Наукового товариства студентів і аспірантів КНУ ім. Тараса Шевченка, за сприяння якого і здійснюється співпраця.

Зараз ви читаєте новину «Замість рефератів студенти пишуть у Вікіпедію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

17

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі