![В аеропортах Румунії і Туреччини почали по-новому писати назви українських міст](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/892/892300_w_300.jpg?v=0)
Назви Києва, Львова, Одеси та Харкова в міжнародних аеропортах Туреччини і Румунії відтепер пишуться в українській транслітерації.
Про це у Facebook повідомило Міністерства закордонних справ України.
"Відсьогодні одні з головних повітряних воріт світу - Міжнародний аеропорт Ататюрка (де загальний пасажиропотік на рік становить понад 60 млн чоловік), і Міжнародний аеропорт Бухареста імені Анрі Коанда почали використовувати українську транслітерацію для написання ряду міст України", - йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Німеччині вирішили українізувати Київ
На табло будуть писати Kyiv, Odesa, Lviv та Kharkiv.
В аеропорту Бейруту, Ліван, змінили написання назви Києва з російської транслітерації Kiev на українську Kyiv.
×
Коментарі