Ексклюзиви
Вівторок, 18 травня 2021 18:28

Ткаченко презентував мультимедійний курс із вивчення української мови

Ткаченко презентував мультимедійний курс із вивчення української мови
Курс дозволяє онлайн вивчати українську. Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

На базі Освітнього хабу Києва презентували мультимедійний курс "Сучасна українська мова".

"Курс розроблений за технологією, що дозволяє бути максимально залученим у процес. Сторітелінг, квести, тести та інші формати дають змогу краще засвоїти правила. Водночас підтримуючи інтерес і запам'ятовуючи основи й складні моменти за трьома модулями: правопис, ділова мова та, власне, мова й мовлення. До того ж блоки доступні онлайн. Тож проходити їх за бажанням можна і вдень, і вночі", - написав у Facebook міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він назвав популяризацію української мови одним із пріоритетів національної безпеки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочеш працювати - вчи українську. Уряд затвердив екзамен для чиновників

"Саме популяризація дозволяє лагідно українізовувати наше суспільство. Переконаний, що курс "Сучасна українська мова" сприятиме цьому. Розраховую на попит як серед українців, що мешкають в Україні, так і серед представників української діаспори. А також іноземців, які мають бажання оволодіти українською мовою. Адже так чудово, коли вулицями рідної країни дедалі більше чути рідну мову", - додав міністр.

Курс доступний за посиланням.

Національна комісія зі стандартів державної мови перевірить завдання для проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. Перевірка триватиме з 17 травня до 17 червня 2021 року. Переглянути завдання з розділів "Культура мови" й "Читання" зможуть усі охочі.

Зараз ви читаєте новину «Ткаченко презентував мультимедійний курс із вивчення української мови». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі