Ексклюзиви
Четвер, 29 липня 2021 11:12

Держслужбовців зобов'язали підтверджувати рівень знання мови

Держслужбовців зобов'язали підтверджувати рівень знання мови
На конкурс кандидати повинні подавати копію державного сертифіката про рівень володіння українською мовою. Фото: Pexels

Кабінет міністрів зобов'язав кандидатів на посади державної служби подавати копію державного сертифіката про рівень знання української мови.

На засіданні уряду з переліку необхідних для участі в конкурсі документів вилучили підтвердження рівня знання державної мови на рівні носія. Замість цього зобов'язали надати копію державного сертифіката, який свідчить про рівень знання мови, визначений профільною національною комісією, повідомляють "Букви".

Без цього документа кандидат не зможе взяти участь у конкурсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше української. Чергові норми мовного закону набули чинності

Усі претенденти на посаду в органах державної влади чи місцевого самоврядування зобов'язані складати іспит на рівень знання української мови. Завдання складають відповідно до нових критеріїв Національної комісії зі стандартів державної мови.

19 липня 2021 рок, о 09:30 в Україні вперше чиновники й претенденти на громадянство склали іспит із державної мови. Для перевіряння робіт і встановлення рівня знання державної мови виділять 15 календарних днів. Екзаменаційні майданчики облаштували в Києві, Чернігові, Полтаві, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Миколаєві, Рубіжному.

Зараз ви читаєте новину «Держслужбовців зобов'язали підтверджувати рівень знання мови». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі