неділя, 05 березня 2017 23:45

Дозвіл для в'їзду на окуповану територію чекають десять днів

Дозвіл для в'їзду на окуповану територію чекають десять днів

Від березня контрольні пункти на межі із зоною АТО працюють з 7:00 до 18:30. Про правила в'їзду на непідконтрольну територію Gazeta.ua розповіла юрист Всеукраїнського благодійного фонду "Горєніє" Тетяна Отрошко.

"В'їзд за межу дозволено громадянам України та іноземцям за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу, та наявності дозволу. При перетині на транспортному засобі слід мати документи, що підтверджують право власності цим засобом або оригінал нотаріально завіреної довіреності", - коментує Тетяна Отрошко.

Дозвіл на перетин отримується за умови надання згоди на обробку та зберігання персональних даних. Якщо дитина не досягла 16 років, дані про неї заносяться у формалізовану заявку разом з даними осіб, що її супроводжують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активістка донецького Євромайдану написала книгу після полону

"Позачерговий в'їзд можуть отримати інваліди 1 та 2 груп, старші 70-ти років, вагітні жінки, батьки або опікуни (за наявності підтверджуючих документів) з малолітніми дітьми до 3 років. Також люди які мають потреби гуманітарного характеру: важку хворобу, слідування на похорон, перевезення померлих. Обов'язково при собі треба мати підтверджуючі документи"

Щоб отримати дозвіл потрібно зареєструватися на веб-порталі СБУ, авторизуватися на сайті, заповнити формалізовану заяву на українській мові. Інформація про надання дозволу автоматично відображається на власній сторінці заявника веб-порталу СБУ. Чекати на неї потрібно 10 днів.

Зараз ви читаєте новину «Дозвіл для в'їзду на окуповану територію чекають десять днів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1865
Голосування Чи прийнятні умови кредитування для переселенців у 20% річних?
  • Так, за новими умовами зможу взяти кредит
  • Так, але доведеться у всьому собі відмовити
  • З такими умовами є ризик влізти в борги
  • Ні, бо не має стабільного доходу
  • Не братиму кредит через великий відсоток
Переглянути