Ексклюзиви
Вівторок, 28 лютого 2017 23:45

Працівники банку можуть оформляти пенсії вдома

Працівники банку можуть оформляти пенсії вдома

Переселенці-інваліди І групи та ті, кому потрібна постійна стороння допомога, можуть отримувати пенсію додому. Про це Gazeta.ua повідомив юрист Всеукраїнського благодійного фонду "Горєніє" Олег Петров.

"Згідно із постановою Кабміна, Ощадбанк, у таких випадках, має доставляти пенсії додому безкоштовно. Одночасно з цим, він проводить фізичну ідентифікацію клієнта. Для цього треба подати заяву до Ощадбанку за місцем проживання. До неї слід додати копії: паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, довідки медико-соціальної експертизи, пенсійного посвідчення", - розповідає Олег Петров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переселенка продала квартиру і відкрила центр для дітей з аутизмом

Оформити документ можна в дома, запросивши працівника банку.

"Якщо можливості прийти до Ощадбанку особисто нема, можна подзвонити до відділення Ощадбанку. Домовитись, щоб приїхав спеціаліст та прийняв заяву. Звернутися до Центру соціальних служб, щоб його спеціалісти доставили заяву у відділення Ощадбанку".

Вимушені переселенці, які отримують пенсію у "Ощадбанку", але ще не мають електронного пенсійного посвідчення, мають проходити фізичну ідентифікацію кожні три місяці. Для цього переселенець-пенсіонер має прийти у будь-яке відділення "Ощадбанку" та звернутися до його співробітника. Із собою мати паспорт, довідку ВПО та банківську картку. Після особистого звернення провести будь яку операцію із власним рахунком у банківському терміналі: зняти готівку, оплатити комуналку або просто перевірити баланс.

Зараз ви читаєте новину «Працівники банку можуть оформляти пенсії вдома». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1855
Голосування Чи прийнятні умови кредитування для переселенців у 20% річних?
  • Так, за новими умовами зможу взяти кредит
  • Так, але доведеться у всьому собі відмовити
  • З такими умовами є ризик влізти в борги
  • Ні, бо не має стабільного доходу
  • Не братиму кредит через великий відсоток
Переглянути
Погода