Українська космічна галузь освоїть супутники дистанційного зондування Землі нового покоління.
Сьогодні провідне підприємство Державного космічного агентства – КБ "Південне" одночасно веде роботу над 4 супутниками. Крім цього, вони планують освоїти виробництво апаратів ДЗЗ нового покоління, повідомляє UBR.
Так, активно створюють науковий супутник "Мікросат". 2015-го підприємство розпочало роботи над апаратом "Січ-2-1". Він є модифікацією супутника "Січ-2".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Заході не додумались: український школяр винайшов екологічний спосіб переробки гуми
2017-го почали роботу над супутниковою платформою Yuzhsat. На її базі створюють мікросупутник Yuzhsat-1.
Крім цього, підприємство вперше зайнялось виробництвом супутників зв'язку типу "Либідь", який ДКАУ 2009-го замовила канадська компанія MDA. Тоді вони найняли для його виготовлення російську компанію "Інформаційні супутникові системи".
"Зараз на підприємстві закінчили ескізне проектування і приступили до конструкторської документації супутникової платформи, яка відповідає рівню та розмірами супутника зв'язку "Либідь", - повідомляє генеральний директор КБ "Південне" Олександр Дегтярьов.
8 років тому на орбіту Україна запустила супутник "Січ-2". Він є малогабаритним космічним апаратом. Призначений для спостереження поверхні Землі в оптичному і середньому інфрачервоному діапазонах.
Коментарі