Вівторок, 27 грудня 2016 11:27

Створили чохол для поцілунків

Створили чохол для поцілунків

Iphone зможе передавати поцілунки на відстані завдяки спеціальному чохлу - Kissenger.

Його створила британська компанія Imagineering Lab на чолі з аспіранткою університету Лондона Еммою Янн Чжан. Свій пристрій винахідниця ініціювала для того, щоб коли виникало бажання поцілувати людину, а вона далеко, відстань не заважала.

Чохол має вигляд підставки, в яку потрібно помістити iPhone. Kissenger має на фронтальній панелі спеціальний силіконовий майданчик. Коли до нього торкаються губи, він "знімає" їх показання і передає на інший iPhone. На задній стороні чохла розташовані силіконові "губи" з датчиками, які реєструють рухи губ користувача. За допомогою спеціального додатку поцілунок відправляється іншому учаснику і там відтворюється сенсорами, що імітують дотик губ, повідомляє macstore.org.ua.

Розробники наголошують, що цією можливістю можуть користуватися закохані або, наприклад, бабусі і дідусі, які хотіли б поцілувати внучка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати на Новий рік - ґаджети до 500 грн

Також аксесуар здатен збирати дані про кров'яний тиск і пульс користувача, щоб зрозуміти, як реагує людина на поцілунок Kissenger.

Новинку оцінили на міжнародному з'їзді "Любов з роботами в Лондоні". Творці вважають, що механічні поцілунки адаптують людей до близькості з роботами.

Нещодавно для iPhone створили бездротовий зарядний пристрій - док-станцію Air Charge, який може не тільки заряджати без проводів, але й утримувати смартфон у повітрі.
Зараз ви читаєте новину «Створили чохол для поцілунків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода