Ексклюзиви
четвер, 04 січня 2018 13:21

Стало відомо, які телефони були найпопулярнішими 2017-го

Стало відомо, які телефони були найпопулярнішими 2017-го
Середня вартість телефону - 4,6 тис. грн. Фото: MacDigger

2017 року продажі мобільних телефонів в Україні суттєво зросли, порівняно з 2016-м, повідомили Gazeta.ua у консалтинговій компанії GfK Ukraine.

"Обсяг продажів смартфонів склав понад 4 мільйонів штук. Це на 22 відсотки більше за показник попереднього року. Кризовим роком був 2015-й. Тоді купили майже удвічі менше смартфонів. Останні два роки ринок ґаджетів демонструє позитивну динаміку", - розповідає аналітик Валентина Печончик.

Середня ціна на смартфон зросла до 4,6 тис. грн. Тоді як торік - 4,6 тис. Збільшення ціни на 14% пов'язане з девальвацією гривні, кажуть експерти.

"На ринку переважає середній ціновий сегмент від 3 до 6 тисяч гривень. Збільшується попит на дорогі девайси вартістю у понад 10 тисяч гривень. Вони становлять 6 відсотків від усіх реалізованих пристроїв упродовж року", - каже експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українців чекає хвиля тотального подорожчання інтернету та ТВ

Споживачі віддавали перевагу смартфонам з екраном понад 5 дюймів, основною камерою понад 12 Мп, фронтальною - більше як 4 Мп, оперативною пам'яттю 2 ГБ та ємність батареї понад 2 тис. мА/год. Такі телефони коштують від 3 до 8 тис. грн.

2016 року популярними серед покупців були смартфони, які мають сканер пальця. Кожен 10-й проданий смартфон мав таку функцію. 2017-го такої тенденції не було, кажуть фахівці. Вартість найпопулярніших смартфонів серед покупців 2016 року варіювалася від 1,5 до 6 тис. грн.

2016 року обсяг ринку мобільних телефонів становив 3,35 млн штук. Це на 22% більше за показник аналогічного періоду 2015-го.

Зараз ви читаєте новину «Стало відомо, які телефони були найпопулярнішими 2017-го». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути