четвер, 17 листопада 2016 12:33

Стало відомо, які паролі в соцмережах найпопулярніші

Стало відомо, які паролі в соцмережах найпопулярніші

Пароль 123456 став найпопулярнішим за версією Yahoo. Компанія вивчила 500 млн акаунтів. Результат дослідження невтішний: інтернет-користувачі не турбуються про безпеку своїх акаунтів. Підібрати такі паролі хакерам не важко.

Друге місце посів "секретний" захисний код - password. На третьому місці - welcome, на четвертому - ninja. Не пасуть задніх і такі паролі як abc123, 123456789 і 12345678. Закривають десятку рейтингу коди sunshine, princess і qwerty.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 порад, як не втратити гроші з банківської картки

Учасник дослідження Джефф Ян вважає, що користувачі використовують такі несерйозні паролі через недооцінку проблем мережевої безпеки. Експерт порівнює вибір коду 123456 з перетином дороги на червоне світло світлофора.

В Yahoo запропонували алгоритм злому паролів акаунтів. Дослідникам вдалося вгадати їх в 73% випадків. Для максимальної надійності та зручності вони рекомендують використовувати менеджери паролів.

Хакер під псевдонімом Peace виставив на продаж дані користувачів російської соцмережі "ВКонтакте". За інформацію для входу одного користувача хакер просить приблизно $570. За його словами, він має логіни, паролі, номери телефонів і адреси електронної пошти.

Зараз ви читаєте новину «Стало відомо, які паролі в соцмережах найпопулярніші». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути