Ексклюзиви
Вівторок, 14 листопада 2017 11:05

Роботи і люди стануть одним цілим у найближчі 20 років

Роботи і люди стануть одним цілим у найближчі 20 років
Уже до 2029 року роботи стануть частиною людського організму - Рей Курцвейл Фото: Zoom magazin

Винахідник і футоролог Рей Курцвейл вважає, що невдовзі в людей вживлюватимуть роботів.

На його думку, зараз — найбільш мирний період в історії цивілізації. А люди розвинені краще, ніж будь-коли. Саме тому наступним кроком становлення людства буде — об'єднання тіла із технологіями. Про це технічний директор Google заявив під час виступу в Раді з міжнародних відносин, пише Новое Время.

"Медичні роботи будуть жити всередині нашого мозку і підключати кору нашого мозку до інтелектуальної хмари", - цитують технічного директора Google.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше в світі робот здав лікарський іспит

Крім того, ця сама технологія дозволить одній людині підключатися до мозку іншої. У результаті чого люди стануть розумнішими, переконаний Курцвейл. І це стане можливим уже в 2019 році.

Поштові роботи будуть везти на собі до 150 кг листів, газет і посилок. Німецька поштова служба приступила до випробувань робота-листоноші, який позбавить поштових службовців від необхідності тягати важкі сумки і дозволить їм швидше доставляти листи і посилки.

Зараз ви читаєте новину «Роботи і люди стануть одним цілим у найближчі 20 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі