Ексклюзиви
Середа, 08 листопада 2017 11:43

Facebook блокуватиме публікацію чужих інтимних зображень

Facebook блокуватиме публікацію чужих інтимних зображень
Якщо хтось боїться, що його фото можуть опублікувати, він повинен відправити оголений знімок самому собі через Facebook Messenger. Фото: From-ua.com

Соцмережа Facebook тестує нову функцію. Вона запобігає публікаціям чужих фотографій в оголеному вигляді.

Функція працює у 4 країнах. Одна з них - Австралія. Три інші поки що не відомі. В Австралії Facebook робить це спільно з місцевим агентством електронної безпеки, пише techcrunch.

Якщо хтось боїться, що його фото можуть опублікувати, він повинен відправити оголений знімок самому собі через Facebook Messenger. Система хешування Facebook надалі розпізнаватиме ці образи без необхідності зберігати їх на серверах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook тестує функцію авторизації по обличчю власника акаунта

"Вони не зберігають зображення. Вони зберігають посилання. Якщо хтось спробує завантажити фото, у якого буде той же цифровий відбиток або хеш-значення, то процес завантаження припиниться", - каже австралійський комісар з електронної безпеки Жюлі Інман Грант.

Відтак копії цього знімка не зможуть потрапити в Facebook, Instagram або Messenger від третіх осіб.

Компанія Facebook оголосила про купівлю мобільного додатка tbh. Назва tbh складається з перших букв фрази "to be honest" ("якщо чесно"). Програма діє 2 місяці. Додаток популярний серед підлітків старше 13 років і призначений для організації анонімних опитувань про користувачів та їхніх друзів.

Зараз ви читаєте новину «Facebook блокуватиме публікацію чужих інтимних зображень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі