Ексклюзиви
Понеділок, 17 липня 2017 04:42

NASA покаже відеоекскурсію по Плутону і Харону

NASA покаже відеоекскурсію по Плутону і Харону
NASA розкаже про Плутон. Фото: Hi-News

Вчені NASA, керуючі місією New Horizons, створили відеоекскурсію на основі знімків, отриманих з поверхні Плутона і його супутника Харона. Відео було опубліковано на офіційному сайті NASA.

За допомогою знімків, отриманих з карликової планети, вчені створили неймовірної краси відеоролик, який детально показує рельєфну поверхню Плутона з його кратерами, гірськими вершинами і величезними територіями в льоду, - повідомляє Grifonsoft.

Будь-який бажаючий зараз може подивитися сконструйовані відеоролики і фактично "побувати" на Плутоні і його супутнику, не покидаючи кімнату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені: Меркурій втікає з Сонячної системи

New Horizons - механічна міжпланетна станція NASA, запущена в 2009 році. Завданням станції є спостереження за Плутоном і його природним супутником - Хароном. Апарат також вивчатиме процеси, що відбувалися на ранніх порах еволюції Сонячної системи. Повна програма даного дослідження розрахована приблизно на 15 років.

Зараз ви читаєте новину «NASA покаже відеоекскурсію по Плутону і Харону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі