Штучний інтелект не такий зловісний, як його зображують.
Прикладів впровадження його в повсякденне життя багато, передає cosmo.com.
Соціальні мережі
Марк Цукерберг неодноразово говорив про користь штучного інтелекту. Вона успішно функціонує на сторінках Facebook. Обчислити фейковий аккаунт, відзначити знайомих на спільних фото і навіть врятувати життя, розпізнавши користувача - все це малі переваги інноваційного інструменту.
Слідом за Цукербергом до машинного навчання вдалися і інші соціальні мережі, вивчаючи інтереси і переваги своїх користувачів. Наприклад, Twitter пропонує підписатися на аккаунт колишнього однокласника, а Youtube - подивитися нове інтерв'ю з улюбленою зіркою.
Додатки
Більшість додатків працюють за рахунок нейронних мереж. Цей інструмент нагадує наш мозок з його здатністю до самонавчання. Задіявши цю технологію, Google Translator теж став вчитися на власних помилках. Після запуску додатка Google Voice, що перетворює голос в текст, помилки в перекладах знизилися на 49%.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штучний інтелект підроблятиме відбитки пальців
Ще одна дивовижна здатність штучного інтелекту - вміння розпізнавати предмети на фото і малюнках. Те ж саме стосується і мобільних додатків.
Реклама
Це сфера, яка вимагає детального вивчення бажань та інтересів споживача. Тут на допомогу приходить штучний інтелект. Він допомагає здійснити головну мету будь-якого рекламодавця або редактора - привернути увагу до свого продукту. Однак вловити зміни в смаках кожного користувача в мережі зараз стало майже неможливо.
Розпізнавання облич
Великі фірми, такі, як мережа супермаркетів Walmart, використовує розпізнавання для аналізу настрою своїх клієнтів, а камери відеоспостереження розпізнають потенційних терористів в метро і на великих заходах.
Фотографія
Світлини також вдосконалюють завдяки нейронним мережам. Впровадивши штучний інтелект в смартфони, робити удосконалюють знімки.
Штучний інтелект навчився передбачати перебіг хвороб. Вчені з Університету Оксфорда провели дослідження, під час якого сканували електронні медичні записи. Це дозволить комп'ютеру виставляти відповідний пріоритет лікування.
Коментарі