понеділок, 09 січня 2017 10:30

Як обрати фітнес-браслет для тренування

Як обрати фітнес-браслет для тренування

Новорічні свята - це суцільний відпочинок та рясні застілля. Не набрати кілька кілограмів після свят практично неможливо. Ліквідувати наслідки багатогодинних трапез у колі друзів та родичів можна у спортивному залі.

Головне правило - без фанатизму. Допоможе у цьому фітнес-браслет, кажуть фахівці. "Мета фітнес-браслетів полягає у тому, щоб мотивувати і допомагати контролювати навантаження. Сучасні трекери активності - повноцінна система для контролю здоров'я та цілодобовий монітор активності", - розповідає Gazeta.ua фітнес-тренер Володимир Каменський.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі фітнес-трекера - це дизайн пристрою. Зараз існують ґаджети у вигляді годинника, кліпси,"таблетки" чи датчика для взуття. Пристрій повинен бути з вами цілодобово, щоб збирати статистику вашої активності. "Маленький датчик можна прикріпити і заховати під одяг. А от браслет з яскраво вираженим спортивним видом чи яскравим кольором не одягнеш з діловим костюмом. Тому дизайн ґаджета треба обирати індивідуально для кожного", - каже тренер.

Сучасні пристрої дуже функціональні. Вони вимірюють пульсу, рахують пройдену дистанцію, кількість кроків та витрачені калорії. Деякі ґаджети мають функції: моніторинг сну, "розумний будильник" та повідомляють про дзвінки на телефоні. Тому важливо, щоб фітнес-трекер мав екран, на якому можна подивитися поточні результати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явився новий фітнес-трекер

Більшість сучасних пристроїв володіють захистом від води. "Як мінімум, якщо ви будете мити руки або потрапите під дощ, то з ними нічого не повинно статися", - каже фахівець.

Фітнес-браслети сумісні зі смартфонами на базі Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry OS. Синхронізація відбувається в автоматичним режимі при підключенні по Bluetooth. Більшість сучасних трекерів потрібно заряджати в середньому раз на тиждень.

На ринку ціна на фітнес-трекери різниться. Цінова політика на пристрій залежить від кількості навігацій у ньому та виробника. Найдешевший ґаджет можна купити за 300 грн. Вартість найдорожчих браслетів фірми Samsung сягає 5 тис грн. "При виборі фітнес-трекера потрібно враховувати безліч різних параметрів. Це й не дивно, адже ґаджет буде з вами цілодобово. Ціни на ці пристрої варіюються у великому діапазоні. Утім не гарантовано, що найдорожчий трекер буде для вас ідеальним", - каже Володимир.

Зараз ви читаєте новину «Як обрати фітнес-браслет для тренування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути